0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Анти-статички рамен поли поли торби, 8 x 16, розова, 1000/случај

Анти-статички рамен поли поли торби, 8 x 16, розова, 1000/случај

DEN 3.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Тешки, розови анти-статички кеси ги штитат електронските компоненти од статичко градење, како и нечистотија, прашина и влага. Чантите се произведени од розов, анти-статичен полиетиленски филм. Затворете ги торбите со лента со торби или со импулсни заптивки. Анти-статички рамни поли торби. Анти-статички рамни поли торби. 8 x 16 "-4 милји анти-статички рамни поли-торби . Затворете ги торбите со лента со торби или со импулсни заптивки.

Особините

Купувачите избираат и