0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Продавница-VAC 5989400 8 Галон 6.0 Врв HP Влажен/сув вакуум + 90585 Филтер за ракави од пена 5 пакет

Продавница-VAC 5989400 8 Галон 6.0 Врв HP Влажен/сув вакуум + 90585 Филтер за ракави од пена 5 пакет

DEN 574.40
Во форма достапна за нарачката

Износот

Моќни перформанси : Shop-VAC 8 Gallon 6.0 Peak HP Wet / Shap Valuum ви дава моќ да ја искористите работата од чистење. Идеално за проекти во вашиот дом, подрум, гаража, работилница и возило. Голем вграден одвод на резервоарот го олеснува отстранувањето на течностите. 3 Во 1 Мулти-функција : Врв 6,0 КС, силна функција на суво/влажно вшмукување и дување. Се користи за чистење на прашина, чипови од дрво, остатоци или влажна канализација. Овој вакуум може да се користи и како моќен вентилатор, лесно претворен во моќен воздушен вентилатор од 145 cfm, кој може да издува нечистотија од оние што тешко може да стигнат до места или исечоци од трева од вашиот тротоар. Голем опсег на чистење : VAC дозволува над 19 стапки. Достигнување до достигнување (7 стапки. X 1-1/4 внатре. Систем за црево со дијаметар, кабел за напојување од 12 стапки). Намалување на движењето на правосмукалката во голема мерка и ги олеснува вашите работни места за чистење. Идеална големина за речиси секое расчистување на домаќинствата и е одлична за чистење на повеќе површини. Големина на филтерот за ракав од пена : Надворешниот дијаметар е 6-1/4 во, висината е 6 инчи дизајнирана за повеќето чистачи на влажни/суви вакуумски вакуум од 5 галони и погоре. Заменете го Дел 90585 & 9058500. Вредно : Може да добиете 5 висококвалитетни филтри за пена по прифатлива цена. Покрај тоа, може лесно да се исчисти со блага вода. Висококвалитетното производство гарантира дека вашиот трошок е вреден. Моќни перформанси : Shop-VAC 8 Gallon 6.0 Peak HP Wet / Shap Valuum ви дава моќ да ја искористите работата од чистење. Идеално за проекти во вашиот дом, подрум, гаража, работилница и возило. Голем вграден одвод на резервоарот го олеснува отстранувањето на течностите. 3 Во 1 Мулти-функција : Врв 6,0 КС, силна функција на суво/влажно вшмукување и дување. Се користи за чистење на прашина, чипови од дрво, остатоци или влажна канализација. Овој вакуум може да се користи и како моќен вентилатор, лесно претворен во моќен воздушен вентилатор од 145 cfm, кој може да издува нечистотија од оние што тешко може да стигнат до места или исечоци од трева од вашиот тротоар. Голем опсег на чистење : VAC дозволува над 19 стапки. Достигнување до достигнување (7 стапки. X 1-1/4 внатре. Систем за црево со дијаметар, кабел за напојување од 12 стапки). Намалување на движењето на правосмукалката во голема мерка и ги олеснува вашите работни места за чистење. Идеална големина за речиси секое расчистување на домаќинствата и е одлична за чистење на повеќе површини. Големина на филтерот за ракав од пена : Надворешниот дијаметар е 6-1/4 во, висината е 6 инчи дизајнирана за повеќето чистачи на влажни/суви вакуумски вакуум од 5 галони и погоре. Заменете го Дел 90585 & 9058500. Вредно : Може да добиете 5 висококвалитетни филтри за пена по прифатлива цена. Покрај тоа, може лесно да се исчисти со блага вода. Висококвалитетното производство гарантира дека вашиот трошок е вреден.

Особините

Купувачите избираат и