0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Комплет за поправка на водоотпорна мини кожена кутија за складирање на кутии за ново дејство/GoPro/SJCam/Xiaomi Mi Jia.

Комплет за поправка на водоотпорна мини кожена кутија за складирање на кутии за ново дејство/GoPro/SJCam/Xiaomi Mi Jia.

DEN 584.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Водоотпорна мини кожна кутија за складирање на кутии за ново ново дејство / Go Pro / SJCAM / Xiaomi Mi Jia (црна). Водоотпорна мини кожна кутија за складирање на кутии за ново ново дејство / Go Pro / SJCAM / Xiaomi Mi Jia (црна). 1.Прективно погодно за DJI Нова акција / Go Pro / Sjcam / Xiaomi Mi Jia2. PU кожен материјал со темели за отпорност на водоотпорна абење.3. Заштитете ја вашата камера надвор од гребнатини4.Излава тежина мини големина и компактен 5.Пефектна комбинација на преносливост и заштита6. Големина на производот : 70мм x 42mm x 46mm.

Особините

Купувачите избираат и