0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Bdpwss Медицинска Сестра Козметичка Кеса За Работни Материјали Медицинска Сестра Дипломирање Подарок Медицинска Сестра Недела Благодарност Подарок Медицинска Сест

Bdpwss Медицинска Сестра Козметичка Кеса За Работни Материјали Медицинска Сестра Дипломирање Подарок Медицинска Сестра Недела

DEN 222.24
Во форма достапна за нарачката

Износот

Торба Со Зборови : љубезен, грижлив професионалец со луда способност за повеќе задачи. Некој што може да анализира, приоритизира, испитува и сочувствува во исто време. Тие дури можат да направат удобните чевли да изгледаат привлечно. Многу посебна личност. Видете исто така; натчовечки, воин, светец, амазеболки. Материјал : Изработен Од Мек Платнен Материјал, Силен Патент, Водоотпорен Дизајн, Двострано печатено. Големина : 9.0" Ширина х 6.7" Висина х 1.96 " Дното. Одлично за одржување на сите ваши производи за убавина. Мултифункционална : Пренослива торба за шминка со голем капацитет за вашата маскара, кармин, крем за лице, енергетска банка, мобилен телефон, очила за сонце и друг гаџет за патување. Одличен придружник за патување, или на ден надвор за обврски, или за патување низ целата земја. Секое прашање ве молиме слободно контактирајте не прво. Ќе се потрудиме да ги решиме сите проблеми и да ви ги обезбедиме најдобрите услуги на клиентите. Торба Со Зборови : љубезен, грижлив професионалец со луда способност за повеќе задачи. Некој што може да анализира, приоритизира, испитува и сочувствува во исто време. Тие дури можат да направат удобните чевли да изгледаат привлечно. Многу посебна личност. Видете исто така; натчовечки, воин, светец, амазеболки. Материјал : Изработен Од Мек Платнен Материјал, Силен Патент, Водоотпорен Дизајн, Двострано печатено. Големина : 9.0" Ширина х 6.7" Висина х 1.96 " Дното. Одлично за одржување на сите ваши производи за убавина. Мултифункционална : Пренослива торба за шминка со голем капацитет за вашата маскара, кармин, крем за лице, енергетска банка, мобилен телефон, очила за сонце и друг гаџет за патување. Одличен придружник за патување, или на ден надвор за обврски, или за патување низ целата земја. Секое прашање ве молиме слободно контактирајте не прво. Ќе се потрудиме да ги решиме сите проблеми и да ви ги обезбедиме најдобрите услуги на клиентите. Ние сме специјализирани да ви ја најдеме совршената чанта за шминка за секоја пригода (или воопшто нема пригода)! 1.Оваа козметичка торба изработена од висококвалитетно платно не е само роман и уникатен во дизајнот, туку и безбедна и практична со силен патент како прекинувач. 2.Мултифункционална : Пренослива торба за шминка со голем капацитет за вашата маскара, кармин, крем за лице, енергетска банка, мобилен телефон, очила за сонце и друг гаџет за патување. 3.Лесно за чистење : ладно миење Во Машина. Се препорачува сушење на линијата. Сувото сушење ќе предизвика намалување. 4.Пакет : Секој производ е во проѕирна торбичка, убава и удобна, многу погодна за давање подароци! 5.Ако имате какви било прашања, слободно контактирајте не прво, ние ќе одговориме за 24 часа.

Особините

Купувачите избираат и