0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Кенеди Производство K24B 24 кутија со алатки за сите намени, 24, кафеава брчка

Кенеди Производство K24B 24 кутија со алатки за сите намени, 24, кафеава брчка

DEN 930.24
Во форма достапна за нарачката

Износот

1. Направено во нас. HASP за заклучување на тешки работи прифаќа катанец. Подигнете ја фиоката со делител на поставки за штекер. Складирање на пониска празнина за алатки до 24 "долго" изработено во САД. 1. Направено во нас. Тешкото заклучување на заклучување прифаќа катанец. Направено во САД. Серија за потписи на Кенеди, со алатки за носење на раце, со метал од индустриско одделение, посилен капацитет на оптоварување и пространа, безбедно складирање на алатки. Овие раце носат во живо според очекувањата најдобро во класата затоа што тие се изградени како што треба и изградени за живот - загарантирано. Карактеристики винил перничиња, челична јадро од горната рачка, тешка, позлатена хардвер за заклучување, оригиналниот лифт за потпишување на Кенеди, со рамка за делител на дебелина на металот, метални фиоки за мерачи 22 мерачи спецификации Тип на алатка Ширина опсег 24 "-47,9" Државен опсег помалку од 12 „Висина опсег 6“-11,9 "Материјален семеен метал во боја на црвена оптовареност (lb.) 20,0 ширина (инч) 24-1/8 длабочина (инч) 8-5/8 Висина (инч) 9-3/4 Материјален челик Американец Игрозност на работа, Хауард и Чарлс Кенеди ги создадоа првите метални алатки во земјата и орманите за складирање пред повеќе од еден век. Денес, првата е сè уште најдобрата - нашата серија за потписи на Кенеди е дизајнирана и изградена со најдобрите материјали и занаетчиство, така што тие ќе траат А. живот.

Особините

Купувачите избираат и