0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
X-Gree S-M4-1 јаглероден челик самостојно клиничко забивање навртки за навртки 200 парчиња за тенки плочи од 1,0мм (S-M4-1 Sujetador de Tuercas de Remache de Acero Al Carbono 200 Piezas Para Plais Delgadas de 1,0 mm

X-Gree S-M4-1 јаглероден челик самостојно клиничко забивање навртки за навртки 200 парчиња за тенки плочи од 1,0мм (S-M4-1 Sujetador

DEN 756.80
Во форма достапна за нарачката

Износот

Големина на низата : M4 / 0.16 “(D); Име на производот : Само клининг на орев. Материјал : јаглероден челик; тежина : 138g. Содржина на пакет : 200 (+/- 2%) ПЦС X Self Clinching Nut; Главна боја : Сребрен тон. Вкупна големина : 7,9 x 3mm / 0,31 "x 0,12" (max.od * h); модел : s-m4-1 (вкупно тамањо : 7,9 x 3 mm / 0,31 '' x 0,12 '' (max.od * h) ; Modelo : S-M4-1. Погоден за дебелина на плочите : 1,0мм / 0,04 “(Ajuste Para Placas de Espesor : 1,0 mm / 0.04 '. Големина на низата : M4 / 0.16" (D); Име на производ : Само клининг. Материјал : јаглероден челик; тежина : 138g. Содржина на пакет : 200 (+/- 2%) ПЦС x само клининг орев; главна боја : сребрен тон. Вкупна големина : 7,9 x 3mm / 0,31 "x 0,12" (max.od*h ); Модел : S-M4-1 (Tamaño Total : 7,9 x 3 mm / 0,31 '' x 0,12 '' (max.od * H); Modelo : S-M4-1. Fit For Proles Дебелина : 1,0 mm / 0.04 "(Ajuste para placas de Espesor : 1,0 mm / 0.04 '. S-M4-1 јаглероден челик самостојно клиничко прицврстувач за навртки 200 парчиња за 1.0мм тенок платформа на плочата за одржување на комплетен блок. или прецизна опрема. Висока отпор на вртежен момент. Опремата е погодна, едноставно притиснете навртување. Placas delgadas de 1.0 mmtamaño de la lasca : M4 / 0.16 '' (D); Nombre del Producto : Tuerca de sujeción Automathticamatery : Acero al Carbono; Пезо : 138 GContenido del Paquete : 200 (+/- 2%) PCS X Tuerca de Apriete; Главен директор на боја : Тоно Плајадотамањо вкупно : 7,9 x 3 mm / 0,31 '' x 0,12 '' (max.od * h); Modelo : S-M4-1ajuste Para Placas de Espesor : 1,0 mm / 0.04 '.

Особините

Купувачите избираат и