0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Комплет за поправка на забите, лажни заби со облик, комплет за поправка на заби за DIY за скршени, исчезнати, празнини, вратете ја вашата прекрасна насмевка за неколку

Комплет за поправка на забите, лажни заби со облик, комплет за поправка на заби за DIY за скршени, исчезнати, празнини, вратете

DEN 255.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

DIY комплет за поправка на забите : Поправете ги забите што недостасуваат, може да се користат за скршени заби, празнини, круни, мостови и заби што недостасуваат, може да се користат за декорација на протези, како што се Ноќта на вештерките, Божиќ или забава, привремена или полу-постојана убава реставрација на забите. Прекрасна насмевка : Можете да го обликувате на сопствената големина на забот. Youе ви ја врати моќта на вашата насмевка. Безбеден материјал : Направено од материјал од медицински одделение, безбедна мешавина од исти состојки што ги користат стоматолозите за реставрации. Лесен за употреба : Само следете ги упатствата за пакетот. Getе добиете природен привремен заб за неколку минути. Пакет Вклучи : Прашок за заби + раствор за заб + вилушка + мерна лажица + хартија за мешање + упатства. DIY комплет за поправка на забите : Поправете ги забите што недостасуваат, може да се користат за скршени заби, празнини, круни, мостови и заби што недостасуваат, може да се користат за декорација на протези, како што се Ноќта на вештерките, Божиќ или забава, привремена или полу-постојана убава реставрација на забите. Прекрасна насмевка : Можете да го обликувате на сопствената големина на забот. Youе ви ја врати моќта на вашата насмевка. Безбеден материјал : Направено од материјал од медицински одделение, безбедна мешавина од исти состојки што ги користат стоматолозите за реставрации. Лесен за употреба : Само следете ги упатствата за пакетот. Getе добиете природен привремен заб за неколку минути. Пакет Вклучи : Прашок за заби + раствор за заб + вилушка + мерна лажица + хартија за мешање + упатства.

Особините

Купувачите избираат и