0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Makita XT283X1 18V LXT литиум-јон безжичен 2-ПЦ. Комбо комплет

Makita XT283X1 18V LXT литиум-јон безжичен 2-ПЦ. Комбо комплет

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Variable speed impact driver (0-3, 400 RPM weighs only 3.3 lbs. With battery. Efficient BL Brushless motor is electronically controlled to optimize battery energy use for up to 50% longer run time per charge. The BL Brushless motor eliminates carbon brushes, Овозможување на BL моторот да работи поладен и поефикасно за подолг живот. 6-1/2 "кружна пила со моќна Makita изградена електронски контролиран мотор испорачува 3, 700 вртежи во минута за побрзо сечење и искинување. Тежи само 7,3 фунти. Со батерија за намален оператор замор. Возач на варијабилна брзина на удар (0-3, 400 вртежи во минута тежи само 3,3 фунти. Со батерија. Ефикасен мотор без четка за BL е електронски контролиран за да се оптимизира употребата на енергија на батеријата до 50% подолго време на траење. Четки, овозможувајќи му на BL моторот да работи поладен и поефикасно за подолг живот. 6-1/2 "кружна пила со моќна Makita изградена електронски контролиран мотор испорачува 3, 700 вртежи во минута за побрзо сечење и искинување. Тежи само 7,3 фунти. Со батерија за намален замор на операторот. Makita 18 V LXT литиум-јонски комбо комплет без четки (XT283 X1) ви дава две ефикасни алатки за безжични напори за прицврстување и сечење. XT283 X1 вклучува варијабилна брзина 18 V LXT возач на удар без четки (0-3.400 вртежи во минута) со целосен 1.500 in.lbs. на максимален вртежен момент за ефикасно прицврстување, кружна пила од 6-1/2 ”со 3.700 вртежи во минута за побрзо сечење и искинување, како и брз оптимален полнач и батерија 18 V LXT литиум-јон 3.0 AH.

Особините

Купувачите избираат и