0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Ranrose 14 големини Француски совети за нокти, 5 парчиња двојно крајни совети за нокти Уметнички четки за четки

Ranrose 14 големини Француски совети за нокти, 5 парчиња двојно крајни совети за нокти Уметнички четки за четки

DEN 0.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Ако имате какви било проблеми со советите за француски нокти на Ранрос, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да ги решите во рок од 24 часа. Овие акрилни лажни нокти можат да помогнат во обликувањето на многу популарни и класични совети за нокти, уметнички стилови во секојдневниот живот лесно. Овие акрилни лажни нокти можат да помогнат во обликувањето на многу популарни и класични совети за нокти, уметнички стилови во секојдневниот живот лесно. Француските совети за нокти се исто така најдобриот избор за луѓе со совети за кратки квадратни нокти. Советите за кратки квадратни нокти се лесни и не се лесни за кршење, издржливи. Добро работи со редовен лак за нокти и гел. Може да ги задоволи вашите различни потреби за дизајн на уметноста на ноктите. Може да ги задоволи вашите различни потреби за дизајн на уметноста на ноктите. 【Совети за француски нокти со двојна боја】 Ранроз Француски совети за нокти е нов двослоен дизајн со две бои, не само тенок парче, туку суперпозиција на две бои на јасни и бели. Советите за бели нокти ќе бидат добар избор како прекрасен подарок за вашата девојка, семејство и пријатели. ? 【Високо квалитетни четки за сликање на нокти】 : Рачката на пенкалото за четка за нокти со сјајни ригистони со употреба на модерен дизајн е направена од квалитетен акрилик, влакната се прават со висококвалитетен најлон за да ви овозможат непречена примена. Француските совети за нокти од 140 парчиња нудат 14 различни големини со 10 совети за кратки квадратни нокти со секоја големина што одговараат на повеќето прсти. Ако имате какви било проблеми со советите за француски нокти на Ранрос, ве молиме слободно контактирајте не и ние ќе ви помогнеме да ги решите во рок од 24 часа. Плоштад француски совети за нокти совршено одговараат на вашите природни нокти. Овој притисок на ноктите додека е со низок клуч и убава, што не одложува ниту една од вашата дневна работа. Јасни совети за нокти се многу пријателски расположени за учениците за совети за нокти. Овој притисок на ноктите додека е со низок клуч и убава, што не одложува ниту една од вашата дневна работа. Француските совети за нокти се исто така најдобриот избор за луѓе со совети за кратки квадратни нокти. 【Дизајн на целосен капак за нокти】 : Совети за нокти на Ranrose Cover Cover е краток квадрат, елегантен и уникатен француски стил.

Особините

Купувачите избираат и