0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Ejiaxin 2 пакувања на отворено светло -тела wallид монтирање со стаклена сенка + 2 пакувања Gooseck barn wallидни светла тела со зачукана метална сенка за преден трем, внатрешен д?

Ejiaxin 2 пакувања на отворено светло -тела wallид монтирање со стаклена сенка + 2 пакувања Gooseck barn wallидни светла тела

DEN 752.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Оваа тела на отворено светло има анти-корозивни перформанси, не паѓа од бојата по долгорочна употреба, да биде супер издржлив што ќе остане како нов и убав декор одржливо на вашиот wallид. Уште повеќе, нашите тела за светло за штала се компатибилни со сите сијалици на приклучоци E26 (не се вклучени), што додава различни убави чувства во вашиот дом. ? Елегантните линии, матната црна завршница и рацете слични на лебед-вратот нудат минималистички изглед кој се вклопува во модерните, индустриските и рустикалните декор шеми. Ejiaxin на отворено светлосни тела за монтирање на wallидови, надворешно светло, светло на отворено wallидни светла водоотпорни wallидни светла, светла на отворено wallид со стаклена сенка за внатрешен двор, влезна врата, гаража, куќа, 2-пакувања 2-пакувања на отворено wallидови, надворешно водоотпорно водоотпорно водоотпорно водоотпорно светло за светло. Осветлете ја целата своја куќа. , Црна облога за осветлување од надвор од wallидот, светла поставени со wallидови со сенка на саќе, светло на отворено за влегување во куќна гаража. Потребни се само 10 минути за да се заврши инсталацијата. 【Отпорност на временски услови и последно со години】 Еџиаксин надворешните светла за куќа се водоотпорни со својата тешка метална површина, што може да обезбеди одлична заштита дури и на дожд или снег, ултра високи или ниски температури. 【Уникатен модерен крајбрежен дизајн на отворено светло】 Завршено со чисти елегантни линии, надворешната тела за светло дава едноставен, но елегантен изглед, монтирање на wallидот на надворешните тремови е опремено со метална сенка И затегнати чисти стаклени плочи се нераскинливи, доволно стабилни и многу издржливи. И да обезбеди 90-дневна гаранција за враќање на парите и 2-годишна гаранција. ? Елегантните линии, матната црна завршница и рацете слични на лебед-вратот нудат минималистички изглед кој се вклопува во модерните, индустриските и рустикалните декор шеми. Светлата со штала на отворено го поплавуваат дворот со доволно светлина за да се види јасно ноќе. Но, исто така, идеален избор за подароци за вашето семејство или пријатели на Божиќ, Денот на благодарноста. Без разлика дали треба да осветлите патека или внатрешен двор, овие тела за светла за штала сигурно ќе ве чуваат безбедни од темнината. Ве молиме слободно контактирајте не ако имате проблем со тела за светло на отворено. Транспарентниот изглед ќе ја покаже осветленоста на сијалицата совршена и ќе создаде убава светлина за околината. 【Широк подарок за апликација и идеи за одмор】 Светло на отворено тремот е погодна за апликации во затворен и отворен простор, како што се осветлување на знаци, осветлување на штала, белведер, преден трем, внатрешен двор, гаража, wallидни ламби, итн. Уште повеќе, нашите тела за светло за штала се компатибилни со сите сијалици на приклучоци E26 (не се вклучени), што додава различни убави чувства во вашиот дом. 【Лесна инсталација и не-пријатна купете】】】 Willе ги најдете сите комплети потребни за брза инсталација се вклучени во пакетот кога ќе ги добиете ламбите на wallидот на отворено.【【Gooseneck штала светло со бакар ентериер】 Gooseneck на отворено светлосни тела дизајнирани со модерна матна црна завршница, овие надворешни светлосни тела имаат премија текстура и испуштаат убаво и шармантно осветлување со својот уникатен дизајн, златниот ентериер може да ја прилагоди затворената атмосфера и да создаде топлина за вашата соба. Совршено за употреба како безбедност преку ноќ и декоративно осветлување, итн.

Особините

Купувачите избираат и