0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Вурт Електроник Индуктор, заштитен, 33uh, 11a, SMD - 74436330000

Вурт Електроник Индуктор, заштитен, 33uh, 11a, SMD - 74436330000

DEN 350.40
Во форма достапна за нарачката

Износот

Цена за : секоја. Цена за : секоја. Индуктор, заштитен, 33uh, 11a, SMD; Индуктивност : 33ÂμH; RMS струја (IRMS) : 12 A; Изградба на индуктор : Заштитени; Тековна заситеност (ISAT) : 11а; Опсег на производи : ние-HCF серија; Случај за напојување : 21,8мм x 21.5mm x 14,5 mm ROHS во согласност : Да.

Особините

Купувачите избираат и