0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
2023 Kz-ZNA Hifi Hifi Sound Dynamic In-уво жичен слушалки со микрофон за играчки слушалки за слушалки KZ-ZNA слушалки KZ-ZNA HIFI HIFI слушалки жични во ушни слушалки Висока технологија 12мм 12

2023 Kz-ZNA Hifi Hifi Sound Dynamic In-уво жичен слушалки со микрофон за играчки слушалки за слушалки KZ-ZNA слушалки KZ-ZNA

DEN 200.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Шуплината со употреба на околината пријателска смола со висока температура- обликување. Earbuds- Обезбедете јасна, врвна студио-квалитетна изведба на звук музика. Овие слушалки обезбедуваат звук со висока верност, овозможувајќи ви подобро во музиката за време на спортот и вежбањето. Ушите- со вграден микрофон (по избор); Динамичка единица со двојно-магнетно коло со двојна славина од 12мм за широко звучно поле. Одлично за паметни телефони за игри, PAD, MP3 плеери, музички звучник и повеќето други уреди за интерфејс со штекер за слушалки од 3,5 мм. Шуплината со употреба на околината пријателска смола со висока температура- обликување. Earbuds- Обезбедете јасна, врвна студио-квалитетна изведба на звук музика. Овие слушалки обезбедуваат звук со висока верност, овозможувајќи ви подобро во музиката за време на спортот и вежбањето. Ушите- со вграден микрофон (по избор); Динамичка единица со двојно-магнетно коло со двојна славина од 12мм за широко звучно поле. Одлично за паметни телефони за игри, PAD, MP3 плеери, музички звучник и повеќето други уреди за интерфејс со штекер за слушалки од 3,5 мм. 2023 Kz-ZNA слушалки Hifi Sound Dynamic In-hear Wired слушалки со микрофон за играчки слушалки KZ-ZNA слушалки KZ-ZNA игра HIFI слушалки жични во ушни слушалки Висока технологија 12мм двојна-магнетна празнина динамички слушалки KZ-ZNA HEADSETFEATURES : Earbuds- Обезбедете јасни, врвни студиски квалитетни перформанси Hifi звук музика. Шуплината со употреба на околината пријателска смола со висока температура- обликување на висока температура. Динамичка единица со двојно-магнетно коло со двојна славина од 12мм за широко звучно поле. Овие слушалки обезбедуваат звук со висока верност, овозможувајќи ви подобро во музиката за време на спортот и вежбањето. Подгответе се за смартфони за игри, PAD, MP3 плеери, музички звучник и повеќето Други уреди за интерфејс со 3,5 мм приклучок за слушалки. Спецификации : Модел : 3,5мм kz-ZNA жичен тип : Стандард / со микрофон (по избор) Тип на слушалки : heardphonesheadphone излез Аудио- Извор : HIFI приклучок : 3,5 mmfquency опсег : Приближно 20 Hz-40k Hz Color : како слики што може да се слика : приближно 120см/47,24inpackage Вклучува : 1 x HEADESTENTENOTE : Ве молиме, дозволете грешка од 0-1 CM поради рачно мерење. PLS осигурете се дека не ви пречи пред да понудите. Да се ​​направи разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ја одразува вистинската боја на предметот. Ви благодарам!.

Особините

Купувачите избираат и