0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Микрофонскиот метален екран микрофон се вклопува додаток за делови од микрофони

Микрофонскиот метален екран микрофон се вклопува додаток за делови од микрофони

DEN 1440.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Со внатрешниот филтер за пена за да се намали ветерот, здивот и звуците. Стандардната големина на конецот одговара на повеќето динамични микрофони во форма на топка. Замена на микрофон решетка (топка) со вградена ветробранска стакло. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Боја : Сребрена. Со внатрешниот филтер за пена за да се намали ветерот, здивот и звуците. Стандардната големина на конецот одговара на повеќето динамични микрофони во форма на топка. Замена на микрофон решетка (топка) со вградена ветробранска стакло. Материјал : Не'рѓосувачки челик. Боја : Сребрена. Опис : - решетка за замена на микрофон (топка) со вграден ветробран. - Со внатрешниот филтер за пена за да се намали ветерот, здивот и звуците. - Стандардната големина на конецот одговара на повеќето динамични микрофони во форма на топка. - Материјал : не'рѓосувачки челик - Боја : Сребрена големина на графикони : 57 A : 3,5 x 5cm/1.38 x 1,97 инчи 58 A : 3,2 x 4cm/1.26 x 1,57 инчи 87 A : 3,5 x 6cm/1,38 x 2,36 инчен пакет вклучува : 1 парчиња замена на микрофон решетка .

Особините

Купувачите избираат и