0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Siemens 4215 Gigaset 2,4 GHz DSS Проширувачки безжичен телефон

Siemens 4215 Gigaset 2,4 GHz DSS Проширувачки безжичен телефон

DEN 959.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Вградена машина за дигитално одговарање.2,4 GHz Дигитална фреквенција-широко распространета технологија за спектар на спектар. ИД на повик/повик за чекање на повик на слушалката и целосен дуплекс на звучникот на слушалката се стандардни карактеристики. ИД на повик/повик за чекање за чекање последни 30 пропуштени повици; Биралер за брзина од 200 и со број на брзина. Проширете го вашиот телефонски систем Gigaset 4215 до четири слушалки со Gigaset 4200 или Gigaset 4000 безжични екстензии на слушалката; Не се потребни дополнителни приклучоци за телефон. Гигасет на Сименс 4215 опфаќа многу земја. Избришан со 5-линиски графички приказ на слушалката. Вградена машина за дигитално одговарање. Записите за датумот и времето за печат кога влезе повикот. Плус, додатоци како база без копче, шестдневна батерија на подготвеност, часовник и аларм и потсетник за состанок Комбиниран за да го направите овој телефон добро прилагоден за мала канцеларија или зафатен дом. Контроли со гласовно работење, бирање активирано со глас, идентификација на повикувач на глас. Вградената машина за дигитално одговарање обезбедува 33 минути време на снимање (и операција на меморандум), со поддршка на четири поштенски сандачиња за назначување пораки и целосна далечинска работа за да соберете пораки додека сте далеку. Исто така е лесен за употреба, со команди активирани со глас и бирање и клуч за навигација за да ви помогне да се движите низ опциите на менито. 2,4 GHz Дигитална фреквенција-широко распространета технологија за спектар на спектар. Gigaset 4215 обезбедува контроли на гласовно работење на Gigavoice за лесно работење, вклучително и бирање активирано со глас (20 имиња/броеви), идентификација на повик на глас и работа со гласовно работење со гласовно работење со глас. ИД на повик/повик за чекање за чекање последни 30 пропуштени повици; Биралер за брзина од 200 и со број на брзина. Долг век на траење на батеријата обезбедува 10 часа разговор и 6,25 дена во мирување со индикатор за ниска батерија.

Особините

Купувачите избираат и