0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Dewalt dwas1505p 9in drywall песок хартија 5pk 150g

Dewalt dwas1505p 9in drywall песок хартија 5pk 150g

DEN 154.88
Во форма достапна за нарачката

Износот

Оптимизирани за апликации за пескарење со сув wallид - Структурата на отворениот палто ги изложува зрната за брзо да го изедначи drywall. Издржлив поддржувач на отпорни на хартија додава издржливост за да помогне во минимизирање на предвремените солзи. Подобрена екстракција на прашина - Дизајнирано со дупки за вшмукување за да се зголеми протокот на воздух кога е прикачен на вакуумски систем. Безбеден систем за прицврстување на кука и јамка безбедно го врзува дискот на алатката. Оптимизирани за апликации за пескарење со сув wallид - Структурата на отворениот палто ги изложува зрната за брзо да го изедначи drywall. Издржлив поддржувач на отпорни на хартија додава издржливост за да помогне во минимизирање на предвремените солзи. Подобрена екстракција на прашина - Дизајнирано со дупки за вшмукување за да се зголеми протокот на воздух кога е прикачен на вакуумски систем. Безбеден систем за прицврстување на кука и јамка безбедно го врзува дискот на алатката. Sundpaper De Walt е оптимизирана за апликации на Drywall, како резултат на структурата на отворено палто што ги изложува зрната за брзо да ја изедначи површината. Се одликува со трајна отпорна на хартија што помага во минимизирање на предвремените солзи. Дизајнирано со дупки за вшмукување за да се зголеми протокот на воздух кога е прикачен на вакуумски систем и со систем за прицврстување на кука и јамка што безбедно го врзува дискот на алатката.

Особините

Купувачите избираат и