0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
CTP 5M3605 Dowel Pin за тешка опрема

CTP 5M3605 Dowel Pin за тешка опрема

DEN 114.88
Во форма достапна за нарачката

Износот

Само пин. Продадени во секоја. Лесно вклопување во и надвор. Само пин. Продадени во секоја. Лесно вклопување во и надвор. Делови за трактори на Costex CTP е снабдувач со квалитет на квалитет на нови делови за замена на гасеници и делови за замена на Komatsu, опрема и мотори. На CTP, нашиот фокус е да ви обезбедиме одлични делови за замена на гасеници со добра вредност. Нашите нови делови за замена се подложени на напорни и строги процедури за инспекција за да се обезбеди квалитетот на нашиот производ. Без разлика дали рударски бакарна руда на големи височини во чилеанските Анде, или копате канал за наводнување на семејната фарма, можете да бидете сигурни дека нашиот тим и квалитетни делови ќе ви го вратат секој чекор од патот.

Особините

Купувачите избираат и