0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
3drose слика на боја на жолта боја на пеперутка за 2022 година - може да се лади обвивка за шише

3drose слика на боја на жолта боја на пеперутка за 2022 година - може да се лади обвивка за шише

DEN 127.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Стилски може да се ладиме - големина 10.5x4,5 инчи. Го задржува вашиот пијалок изолиран и вашите раце се заштитени. Изолаторот за прилагодлив пијалок Velcro одговара на лименки и шишиња : 12oz, 16oz, 24oz, високи конзерви за момчиња. Слика отпечатена од обете страни и обвивки наоколу. Ги штити рацете. Ги одржува пијалоците ладни или топли подолги периоди на време. Стан кога не е во употреба, лесно се вклопува во џебови или чанти. Совршен подарок за пријатели, семејство, продавница или канцеларија. Стилски може да се ладиме - големина 10.5x4,5 инчи. Го задржува вашиот пијалок изолиран и вашите раце се заштитени. Изолаторот за прилагодлив пијалок Velcro одговара на лименки и шишиња : 12oz, 16oz, 24oz, високи конзерви за момчиња. Слика отпечатена од обете страни и обвивки наоколу. Ги штити рацете. Ги одржува пијалоците ладни или топли подолги периоди на време. Стан кога не е во употреба, лесно се вклопува во џебови или чанти. Совршен подарок за пријатели, семејство, продавница или канцеларија. Сликата на боја на жолта боја на пеперутка за 2022 година може ладилник за шише да е лесно прилагодлива и ќе одговара од 12 до 24 мл лименки и шишиња. Го одржува вашиот пијалок изолиран додека ги одржувате рацете удобни. 3 Drose Can Can Cooler Shopt Whatp е машина и што се мие со рака, сликата е видлива од двете страни на конзервата. Склопува рамно и лесно се вклопува во чанти или џебови. Нашата стилска обвивка наоколу може да се лади, прави одлична идеја за подароци за пријателите и семејството.

Особините

Купувачите избираат и