0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Телефонски зафат на Boxwave Компатибилен со OnePlus 11 5G - држач за навалување на Snapgrip, засилување на засилувачот на грбот за навалување на навалување за OnePlus 11 5G - зимско бел

Телефонски зафат на Boxwave Компатибилен со OnePlus 11 5G - држач за навалување на Snapgrip, засилување на засилувачот на грбот

DEN 3.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

? [Телефонски зафат] Телефонски зафат на Boxwave Компатибилен со One Plus 11 5 G. Намалете го заморот на паметните телефони со држачот на навалување на Snap Grip. Овој мал производ се држи до задниот дел на вашиот One Plus 11 5 G (или случај) и функционира како засилувач за зафат за вашиот паметен телефон. Нема повеќе смартфон Пинки! Зафатете го без напор со вашиот индекс и среден прст!. ? [Двонасочно навалување] Држачот на навалување на Snap Grip има двонасочна функционалност на навалување што ја претвора во постојан и безбеден заден штанд. Облечете го вашиот омилен филм или видео на You Tube, седнете и уживајте дури и без да го држите вашиот One Plus 11 5 G!. ? [Компактен] лесно се компресира на помалку од сантиметар, така што тоа е надвор од патот. Само извлечете го за да го користите. ? [Висок квалитет] конструиран со силен, квалитетен поликарбонат материјал што е изграден да трае. ? [Напредно] не само поп (здодевно). Однесете го на следното ниво : Snap, Grip и навалете се со држачот на Snapgrip Tilt!. Компанија за телефон со телефонски бран, компатибилен со One Plus 11 5 G.Improve вашиот зафат на вашиот One Plus 11 5 G со држачот за навалување на Snap Grip! Намалете го заморот на паметните телефони со држачот на навалување на Snap Grip. Овој мал производ се држи до задниот дел на вашиот One Plus 11 5 G (или случај) и функционира како засилувач за зафат за вашиот паметен телефон. Нема повеќе смартфон Пинки! Зафатете го без напор со вашиот индекс и среден прст! Држачот на навалување на Snapgrip има двонасочна функционалност на навалување што ја претвора во постојан и безбеден заден штанд. Облечете го вашиот омилен филм или видео на You Tube, седнете и уживајте без дури и да го држите вашиот One Plus 11 5 G! Лесно се компресира на помалку од еден сантиметар, така што тоа е надвор од патот. Само извлечете го да го користите. Конструиран со силен, квалитетен поликарбонат материјал што е изграден за да трае. Однесете го на следното ниво : Snap, Grip и навалете се со држачот на Snapgrip Tilt!.

Особините

Купувачите избираат и