0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
15 бои мат досаден лак за нокти Брз сув долготрајно ласкарска уметност лак лак лак за нокти за жени -

15 бои мат досаден лак за нокти Брз сув долготрајно ласкарска уметност лак лак лак за нокти за жени -

DEN 187.04
Во форма достапна за нарачката

Износот

Боја : 10. Пакетот вклучува : 1 шише мат досаден лак за нокти Како да се користи : 1. Поставете ги ноктите и чистите нокти. 2.Сетаат нокти и извадете ја мртвата кожа. 3.Призирајте основно палто за да ги заштитите ноктите од полски. 4.Пристете го првиот тенок слој на полски, и оставете го да се исуши. 5. Поставете го вториот густ слој на полски да има подобар ефект и оставете да се исуши. Можете исто така да нанесете палто за нокти за да имате поинаков ефект. прозорец.admin Accountid = 230518888. Тип на ставка : Полски за нокти. Количина : 1 компјутери. Нето WT : 12ml. 15 бои мат досаден лак за нокти Брз сув долготрајниот нокти уметнички лак лак лак лак боја на ноктите Спецификации : Капацитет : 12mlcolor : 15 бои како слики Showmatte Dull Fast Sry Nail Palisk Package Вклучува : 1 шише мат досаден досаден лак полски како да се користи : 1. Полирајте ги ноктите и чистите нокти.2.Софтен нокти и извадете ја мртвата кожа.3.Пристејќи го основниот палто за да ги заштитите ноктите од полски.4.Пристете го првиот тенок слој на лак, и оставете го да се исуши.5.Пристете го вториот густ слој на Полски да има подобар ефект и да остави да се исуши. Можете исто така да нанесете палто за нокти за да имате поинаков ефект. Спецификации на артикалот : Тип на ставка : Полскавост на ноктите : 1 PCSNET WT : 12mlingredient : мат број на нокти Број на нокти : Полски за нокти.

Особините

Купувачите избираат и