0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Taimiko Bain Marie Food Parter Bucket Puster Temer Table Countertop Не'рѓосувачки челик Контрола на температура на електричен контејнер за угостителство и сервер за комерцијални ресторани за к?

Taimiko Bain Marie Food Parter Bucket Puster Temer Table Countertop Не'рѓосувачки челик Контрола на температура на електричен

DEN 1068.80
Во форма достапна за нарачката

Износот

Беин Мари*1. Упатство за упатства*1. Кабел за напојување со нас приклучок*1. Термостатски контролирано. Полирана рамка од не'рѓосувачки челик. Лесно чисто. Мала моќност. Влажна топлина. 1/6*6 "*6 Гастронормска тава. вклучено. Покрај секоја кујна за да помогне да се грижите за големи семејни собири и забави, или комерцијална употреба, како што се трговски центри, продавници за закуски и други намирници. Easy to Clean : It is extremely easy to clean, wet heat unit with drain tap and adjustable temperature controller fitted to the front. ★Large capacity : This buffet food warmer features a large capacity pan (23 L x 14.8 W x 9.4 H in dimension, Сингл : 13 L x 6.9 W x 5,5 H) со шест прегради и капакот вклучени. ★ Белешка : Не исушете ја цевката за греење. Цевката за греење треба да се потопи во вода. ★ Издржлив материјал : Комерцијалниот потопол храна е изработен од не'рѓосувачки челик за употреба на храна, лесен за чиста и многу издржлива. ★ Погодни прилики : Совршен додаток на секоја кујна за да помогне во угостителството за големи семејни собири и забави, или комерцијална употреба, како што се трговски центри, продавници за закуски и други продавници за намирници. ★ Прилагодлива температура : Прилагодлива контрола на температурата ви овозможува да ја одржувате храната топла на вашата идеална температура. ★ Лесно за чистење : Исклучително е лесно да се исчисти, влажна топлинска единица со чешма за одвод и прилагодлив контролер на температурата поставен на предниот дел. За нас. Ние сме професионален снабдувач на прибор за јадење, опрема за преработка на храна, основана во 2010 година, со комерцијална електрична решетка, комерцијални пржени, комерцијални електрични марии, ладење и сл. Како нашето водство за производство и продажба. Од Фондацијата, нашата компанија е посветена на иновации и подобрување на квалитетни производи според потребите на пазарот и клиентите. Производите на Таимико сега се продаваат и популарни во Северна Америка, Европа и Југоисточна Азија. Taimiko Bain Marie Food Warmer, вклучувајќи 2x 1/3 и 2x 1/6 GN тави и капаци, е изработена од задебелена висококвалитетна не'рѓосувачка челик, издржлив, безбеден и лесен за чистење. Контролата на температурата (0-85 ℃) ги одржува садовите топло како што сакате, таа е дизајнирана да дава извонредни перформанси од ден на ден во сите околности. Нашата комерцијална рамка од не'рѓосувачки челик од комерцијална храна е заварена во цел круг, а не навртки.

Особините

Купувачите избираат и