0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Сиви Балони 75 парчиња 12 инчи И Електрична Балонска Пумпа

Сиви Балони 75 парчиња 12 инчи И Електрична Балонска Пумпа

DEN 417.28
Во форма достапна за нарачката

Износот

Пакетот вклучува 12 инчни сиви балони( 75 парчиња), идеални сиви балони за ангажман, сиви балони за крштевање, сиви балони за туширање за бебиња, сиви балони за невестински туш, балони за сиви забави, сиви балони 12 инчи. 18 СПАКУВАЈТЕ ГИ СИТЕ ВО ЕДЕН БАЛОН КОМПЛЕТ ЗА ВЕНЦИ : 1 х балон венец инструкции; 3 х ѕид кука; 2 х балон јазол врзување алатка; 5 х цвет балон клипови; 1 х; 2 х балон лепак листови (200 точки во вкупно); 2 х балон лента (32ft/10m вкупно); 1 x риболов линија (98 Ft/30m вкупно); 1 x метална лента (ВКУПНО 32 СТАПКИ/10 МЕТРИ). Пакетот вклучува 12 инчни сиви балони( 75 парчиња), идеални сиви балони за ангажман, сиви балони за крштевање, сиви балони за туширање за бебиња, сиви балони за невестински туш, балони за сиви забави, сиви балони 12 инчи. 18 СПАКУВАЈТЕ ГИ СИТЕ ВО ЕДЕН БАЛОН КОМПЛЕТ ЗА ВЕНЦИ : 1 х балон венец инструкции; 3 х ѕид кука; 2 х балон јазол врзување алатка; 5 х цвет балон клипови; 1 х; 2 х балон лепак листови (200 точки во вкупно); 2 х балон лента (32ft/10m вкупно); 1 x риболов линија (98 Ft/30m вкупно); 1 x метална лента (ВКУПНО 32 СТАПКИ/10 МЕТРИ). Сиви Балони 75 парчиња 12 инчи И Електрична Балонска Пумпа.

Особините

Купувачите избираат и