0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Комбинација на кутии со молив со ранец, торбичка за пенкало, канцелариски торба, печатење во стилот на уметност Бохо

Комбинација на кутии со молив со ранец, торбичка за пенкало, канцелариски торба, печатење во стилот на уметност Бохо

DEN 1.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Исклучително шиење : Зашивањето и шиењето на ранецот и торбата со моливи усвојува нова наука и технологија, која е убава по изглед, силен и издржлив и може да носи тешки предмети. Комбинирано пакување : Комбинацијата на ранец и торба со моливи, со иста шема на печатење, е поекономична. Големина и материјал : Ранец : Twill, Webbing, џеб од мрежа; 11.5x8x16 инчи; торба со молив : Оксфорд; 7,5x3x1,5 инчи. Дизајн на изглед : Целиот случај на ранец и молив е тродимензионален, со голем простор, а надворешноста се совпаѓа со дизајнирано печатење на шема, персонализиран дизајн и разни теми, внесете ја мојата продавница за пребарување. 24-часовна услуга : Клиентите можат да ни испратат е-пошта во секое време, можеме да решиме каков било проблем со случајот со молив на ранец, што ќе ве натера да се чувствувате лесно. Исклучително шиење : Зашивањето и шиењето на ранецот и торбата со моливи усвојува нова наука и технологија, која е убава по изглед, силен и издржлив и може да носи тешки предмети. Комбинирано пакување : Комбинацијата на ранец и торба со моливи, со иста шема на печатење, е поекономична. Големина и материјал : Ранец : Twill, Webbing, џеб од мрежа; 11.5x8x16 инчи; торба со молив : Оксфорд; 7,5x3x1,5 инчи. Дизајн на изглед : Целиот случај на ранец и молив е тродимензионален, со голем простор, а надворешноста се совпаѓа со дизајнирано печатење на шема, персонализиран дизајн и разни теми, внесете ја мојата продавница за пребарување. 24-часовна услуга : Клиентите можат да ни испратат е-пошта во секое време, можеме да решиме каков било проблем со случајот со молив на ранец, што ќе ве натера да се чувствувате лесно. Лесен пакет за комбинирање на куќиште со ранец на ранец.

Особините

Купувачите избираат и