0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Yokive 20 парчиња клипови за хартија, форма на срце | Чувајте ја бирото уредно, одлично за уметност, дома, дневна употреба

Yokive 20 парчиња клипови за хартија, форма на срце | Чувајте ја бирото уредно, одлично за уметност, дома, дневна употреба

DEN 245.28
Во форма достапна за нарачката

Износот

Mult Multipurpose - Нашите клипови за хартија се користат за организирање на трудови, документи и белешки во канцеларијата, уметноста, домот и секојдневната употреба, погодни за наставници, канцелариски работници, итн. √ Што добивате - пакетот доаѓа со хартиени клипови со 20 парчиња кои Измерете 1 x 0,86-инчен, дијаметар од жица од 1мм. Material Поддржан материјал - Овој канцелариски клип е изработен од метално железо, има добра отпорност на 'рѓа, е издржлив и не е лесен за деформирање. - Специјално дизајниран - овој хартиен клип е специјално дизајниран за да ги задржи датотеките врзани заедно за да спречи лизгање на трудовите. √ Забелешка - Ве молиме, прочитајте ги мерењата пред да нарачате ако сте загрижени за големината. √multipurpose - Нашите клипови за хартија се користат за организирање на трудови, документи и белешки во канцеларијата, уметноста, домот и секојдневната употреба, погодни за наставници, канцелариски работници, итн. Што добивате - пакетот доаѓа со хартиени клипови со 20 парчиња кои Измерете 1 x 0,86 -инчен, дијаметар од 1мм жица. Решение на материјал - Овој канцелариски клип е изработен од метално железо, има добра отпорност на 'рѓа, е издржлив и не е лесен за деформирање. Специјално дизајниран - овој клип за хартија е специјално дизајниран за Чувајте ги датотеките врзани заедно за да спречите лизгање на трудовите. Забелешка - Ве молиме, прочитајте ги мерењата пред да нарачате доколку сте загрижени за големината.

Особините

Купувачите избираат и