0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
160042 СТУДИО ЗА РАБОТНИЦИ ЗА РАБОТНИЦИ ЗА РАБОТНИК

160042 СТУДИО ЗА РАБОТНИЦИ ЗА РАБОТНИЦИ ЗА РАБОТНИК

DEN 1599.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Неонски знаци за бизнис, продавница за игри, ресторан, кафе кафе, тетоважа, хотел, мода, убавина, бербер, бар. Декоративно - Совршено за студио, дневна соба, соба за кревет, соба за игри, човечка пештера, гаража. Уникатен неонски знак за роденден, годишнина, Божиќ, големо отворање подарок. Ултра-светло-Користете LED со добар квалитет, издржлив материјал и компоненти на долг живот. Зелен производ за заштита на животната средина. Неонски знаци за бизнис, продавница за игри, ресторан, кафе кафе, тетоважа, хотел, мода, убавина, бербер, бар. Декоративно - Совршено за студио, дневна соба, соба за кревет, соба за игри, човечка пештера, гаража. Уникатен неонски знак за роденден, годишнина, Божиќ, големо отворање подарок. Ултра-светло-Користете LED со добар квалитет, издржлив материјал и компоненти на долг живот. Зелен производ за заштита на животната средина. Приближно големина : W 21,5 "x H 12" (W 550mm x H 300mm) 100% гравура (без ласер, без боја) врежана со најновиот 3 D. Направено од највисок квалитет на чиста акрилна пластика и осветлување. Погодно е за моќност од 110 V - 240 V. Напојувано од USB Обезбедете приклучок со напон заснован на стандардниот приклучок на вашата земја *US 2 PIN : CA, CA, Бразил или други земји *AU адаптер : Australia *EU Adapter : Велика Британија, Франција, европски, вклучувајќи USB и приклучок адаптер со метален ланец За да се дружите каде и да сакате. Само приклучете го за да го вклучите и осветлите. Сакате подарок што се издвојува меѓу сите други. Совршено е да се прикаже во вашиот бар, паб, клуб, ресторан, соба и каде и да сакате. Без разлика дали за родендени, годишнини, тушеви за бебиња-или на секој специјален настан во персонализиран подарок меѓу-А, секогаш ги испорачува најсветлите насмевки.

Особините

Купувачите избираат и