0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Кривс сапун кутија за одводнување сапун кутија светло луксузна сапун кутија за сапун сапун сапун сапун сапун сапун

Кривс сапун кутија за одводнување сапун кутија светло луксузна сапун кутија за сапун сапун сапун сапун сапун сапун

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

[Персонализиран дизајн] : Кутијата со сапун има шуплив дизајн и свежи бои. Може да се користи и како убава декорација за вашата бања, а прекрасните елементи ќе ви донесат сладост и среќа секој ден. [Лесно за чистење] : Кутијата со сапун е практична и има функција за самопопраќање. Подигнатиот триаголник во средните блокови импрегнација на сапун додека ја насочува водата. Водата може да тече директно во мијалникот, одржувајќи го сапунот сув и чист за следната употреба. [Цврст и издржлив] : Материјалот на кутијата со сапун е задебелена ПП пластика со одредена мекост во споредба со обична пластика, потрајни, поздравни, отпорни на корозија и подолг животен век. [Повеќекратни намени] : сапун кутија може лесно да се чува и да се постави во кој било агол на бањи и ормани, во мијалник за када или кујна. Погодно е за сапун, сунѓери, четки, итн. [Мулти-сценска апликација] : Сапунска кутија симпатична форма, домашна суштинска, поставена во бањата, кујната, мијалникот, јавната бања, се многу убави. Кутија KRIVSSOAP со повеќе функции е идеален подарок за семејство, мајка, overубовник, пријатели и колеги. Опис на сопственост : Име на сапун : минималистички модерен материјал : ПЕТ + железо + силиконоколор : Светло Грејс : 13.6*9.6*9,5 см? Топли совети1, ние продаваме само кутија за домашен сапун, а другата е реквизити.2, поради различни алатки за стрелање, може да има мала разлика во бојата, ова не е квалитетен проблем, ве молиме преовладувате во натура! 3, рачната употреба ќе има А ќе има А. Мала грешка, ве молиме преовладувајте во натура, ве молиме разберете.4, имаме многу слични топли производи, ве молиме кликнете во нашата продавница, ние ќе ви го кажеме уникатниот стил и специјалните производи.

Особините

Купувачите избираат и