0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
MyWubao рачен притисок со висок притисок со висока температура, висока температура, висока температура, брзо греење, пареа мотор за украсување на автомобили во домаќи?

MyWubao рачен притисок со висок притисок со висока температура, висока температура, висока температура, брзо греење, пареа мотор

DEN 1151.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

[Пареа со висока температура] Кога прекинувачот е вклучен, мијачот со висок притисок ќе започне со прскање на пареа околу 15 секунди, а пареата ќе почнат да излегува! Чистач на пареа што може лесно да ги отстрани тврдоглавите дамки со маснотии со суво пареа со висока температура од 105 степени. 【100% безбедно и без хемикалии】 Со цел да се спречат хемикалиите да предизвикаат оштетување на кожата, користете природно длабоко чистење со висока температура без да користите груби хемикалии. Друга заштита за здравјето на семејството. Правилна употреба на пареа. 【Мултифункционален мотор со пареа】 Добар помошник за чистење дома. Оваа чистачка на пареа се користи за чистење на огништето, чистење на тава, чистење на кујната и чистење на wallидови. Во исто време може да се користи за разни проекти за миење автомобили. 【Долг одвојлив кабел за напојување】 Лесен за носење. Долгиот кабел за напојување обезбедува дополнителна употребливост и пристапност за оние кои имаат потешкотии да ја достигнат локацијата. Рачен пароброд е најдобрата опција. Чистачите за мебел ориентирани кон корисникот се лесни за употреба во кој било Pro Jec за чистење. [Резервоар за голем капацитет] Резервоар за стакло со голем капацитет. 1 час работа за одржливост. 3 BAR пареа со висок притисок силно не остава нечистотија. Излез на висок напон и температура на излезот до 105 ° C.

Особините

Купувачите избираат и