0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Youshares Голем капацитет во боја на молив - 300 слотови Организатор на големи куќишта со повеќеслојни држачи за моливи во боја на Prismacolor и пенкало за гел

Youshares Голем капацитет во боја на молив - 300 слотови Организатор на големи куќишта со повеќеслојни држачи за моливи во боја

DEN 479.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Голем капацитет - [моливчиња што не се вклучени] Големиот случај со моливи имаат 4 слоја, може да организира 304 парчиња обоени моливи/204 парчиња гелови за гелови или други гаџети. Преносливост - Големина : 12.81 во x 4,33 во x 8.87 во /32,5 x 11 x 22,5 см, кутија за организатор со молив со мала тежина со лента за рака е погодно да се носи каде било. Двата џеб (едниот е џеб со патент) надвор може да чува белешки, картички и вашиот мобилен телефон. Квалитетен материјал - кутија за молив во боја, изработен од трајно платно од Оксфорд и патенти, така што може да се користи долго време. Мулти функција - Мултифункција pencil case is used widely for painter, writers, artists, professional for storing various tool like prismacolor, crayola, colored pencil, watercolor pencil, gel pen, eraser. Perfect Gift - It's an awesome gift for adults or artist, Man Women Adult, even себеси. Тие ќе го ценат овој прекрасен подарок за ваш! Забелешка : Погоден е за возраст од 13 и повеќе години. Голем капацитет - [моливи не е вклучено] Случајот со големи моливи имаат 4 слоја, може да организира 304 парчиња обоени моливи/пенкала за гел од 204 парчиња или други гаџети. Преносливост - Големина : 12.81 во x 4,33 во x 8,87 во /32,5 x 11 x 22,5 см, случајот со организатор со молив со мала тежина со лента за рака е погодно да се носи насекаде. Двата џеб (едниот е џеб) надвор може да го задржи Белешки, картички и вашиот мобилен телефон. Квалитетен материјал - кутија за молив во боја, изработен од трајно платно од Оксфорд и патенти за да може да се користи долго време. Мулти функција - Мултифункционалниот случај на молив се користи широко за сликар, писатели, уметници, професионални за складирање на разни алатки како Prismacolor, Crayola, обоен молив, молив со акварел, гел пенкало, Eraser. Совршен подарок - тоа е прекрасен подарок за возрасни или уметници, жени жени возрасни, дури и самите себе. Тие ќе го ценат овој прекрасен ваш подарок! Белешка : Тој е погоден за 13 и повеќе години. Оваа торба со моливи може да спушти многу од вашите моливи или пенкала за гел, заради неговиот дизајн со голем капацитет и вклучени двата странични џебови, може да се користи и за одржување на канцелариски материјал, како што се владетели, бришачи, лента за корекција, ножици, лента, лента, лента, лента, лента, лента, лента, лента, лента, лента, и компас. Еластичните слотови, не се лесни за паѓање, погодност и мир на умот и им овозможуваат на пенкалата да бидат уредно уредно, можете брзо да ја пронајдете посакуваната боја, совршена за употреба на скицирање на отворено. Материјал за ткаенини во Оксфорд, текстурата на ткаенината е деликатна и удобна, отпорна на абење и издржлива, не е лесна за кршење. Волумен на голем капацитет, торбичка за пенкало може да ги земе сите пенкала што ви се потребни, совршени за патување. Различни стилски бои за избор, можете да го дадете како роденденски подарок или Божиќен подарок на деца, студенти, пријатели, loversубители на уметност, loversубители на книги и уметници.

Особините

Купувачите избираат и