0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Извлечете панталони за панталони 22 челични раце извлечете панталони за панталони за панталони за закачалки Организатори за заштеда на простор и складирање максим

Извлечете панталони за панталони 22 челични раце извлечете панталони за панталони за панталони за закачалки Организатори за

DEN 2.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Супериорни материјали -Цилиндричната шипка е завиткана во собрани материјали за да помогне во одржувањето на обликот на пантолоните без брчки. Со електроелектираната цврста Griphook, можете да ги извадите закачалките повеќе непречено за да ја изберете вашата омилена облека. Заштеда на простор - Димензија - L X W X H : 59,5 x 45,8 x 14,6cm (19,5 ”x 18” x 5,7 ”), погоден за 22 пара панталони, идеален избор за места за складирање, максимизирање на просторот. Супер оптоварување - Со стабилна и цврста база на железничка плоча за широка облека, закачалките можат да носат тежина на лежиште од околу 35 килограми. Амортизација тампон за слајд железница - Закачаните решетки со повеќе панталони можат да се извлечат целосно со амортизација тампон за слајд, амортизиран ефект на враќање за подобра тишина на дното. Широко користете - Совршено за закачете ги фармерките, панталоните, панталоните, врските, шамијата, итн. Што го прават компактен и организиран. Чувајте ги панталоните уредни и организирани на столбовите и уредни. Супериорни материјали -Цилиндричната шипка е завиткана во собрани материјали за да помогне во одржувањето на обликот на пантолоните без брчки. Со електроелектираната цврста Griphook, можете да ги извадите закачалките повеќе непречено за да ја изберете вашата омилена облека. Заштеда на простор - Димензија - L X W X H : 59,5 x 45,8 x 14,6cm (19,5 ”x 18” x 5,7 ”), погоден за 22 пара панталони, идеален избор за места за складирање, максимизирање на просторот. Супер оптоварување - Со стабилна и цврста база на железничка плоча за широка облека, закачалките можат да носат тежина на лежиште од околу 35 килограми. Амортизација тампон за слајд железница - Закачаните решетки со повеќе панталони можат да се извлечат целосно со амортизација тампон за слајд, амортизиран ефект на враќање за подобра тишина на дното. Широко користете - Совршено за закачете ги фармерките, панталоните, панталоните, врските, шамијата, итн. Што го прават компактен и организиран. Чувајте ги панталоните уредни и организирани на столбовите и уредни. Извлечете панталони решетката 22 челични раце извлечете панталони рак панталони за закачалки за барови организатори за заштеда и складирање на простор. Цилиндричната шипка е завиткана во собрани материјали за да помогне во одржувањето на обликот на пантолоните без брчки.

Особините

Купувачите избираат и