0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Offtek 128MB замена на меморијата за меморија за меморија за меморија за печатење Konica PagePro 9100N

Offtek 128MB замена на меморијата за меморија за меморија за меморија за печатење Konica PagePro 9100N

DEN 262.24
Во форма достапна за нарачката

Износот

Лесна инсталација. RAM меморијата е еден од наједноставните начини за надградба. Не се потребни ажурирања на оперативен систем или софтвер. (Приклучок и игра). Инсталирајте ги упатствата во Offtek. Подобрете ги целокупните перформанси на машината. Побрзо време на подигнување. Зголемена продуктивност. Зголемено мултитаскинг. Проширете го животот на машината. Ограничена гаранција за живот - се чувствувате уверено дека вашата меморија ќе трае цел живот. Нашата ограничена гаранција за живот гарантира дека ако вашата меморија треба некогаш да пропадне, ние ќе го замениме или поправиме производот бесплатно, под услов да е сè уште произведен. Офтек меморијата се произведува со употреба на компоненти на Премиер квалитет. Тестирањето на ниво на модул обезбедува долгорочна сигурност што е поддржана од 25+ години експертиза за меморија. 100% компатибилност - Секој мемориски производ што се совпаѓа специјално со вашата машина е индивидуално тестиран за да се гарантира сигурност и 100% компатибилност со вашиот компјутер и оперативниот систем. Лесна инсталација. RAM меморијата е еден од наједноставните начини за надградба. Не се потребни ажурирања на оперативен систем или софтвер. (Приклучок и игра). Инсталирајте ги упатствата во Offtek. Подобрете ги целокупните перформанси на машината. Побрзо време на подигнување. Зголемена продуктивност. Зголемено мултитаскинг. Проширете го животот на машината. Ограничена гаранција за живот - се чувствувате уверено дека вашата меморија ќе трае цел живот. Нашата ограничена гаранција за живот гарантира дека ако вашата меморија треба некогаш да пропадне, ние ќе го замениме или поправиме производот бесплатно, под услов да е сè уште произведен. Офтек меморијата се произведува со употреба на компоненти на Премиер квалитет. Тестирањето на ниво на модул обезбедува долгорочна сигурност што е поддржана од 25+ години експертиза за меморија. 100% компатибилност - Секој мемориски производ што се совпаѓа специјално со вашата машина е индивидуално тестиран за да се гарантира сигурност и 100% компатибилност со вашиот компјутер и оперативниот систем. Мемориските модули се дизајнирани да ги зголемат перформансите на компјутерите. Offtek Desktop Memory ќе му овозможи на вашиот компјутер да работи побрзо и измазнет од кога било досега.

Особините

Купувачите избираат и