0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
2 парчиња 3/4 C360 месинг цврста тркалезна шипка 12 Долга залихи на Lathe Bar .750 OD H02

2 парчиња 3/4 C360 месинг цврста тркалезна шипка 12 Долга залихи на Lathe Bar .750 OD H02

DEN 3.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Карактеристики на цврста тркалезна шипки : Добри механички својства, добра пластичност во топла и ладна состојба, преработување, лесно мачење и заварување, отпорност на корозија. Апликација : Широко користена во вратилото на менувачот, моторната вратило, кратката вратило за поддршка, моделот на џебот на вратилото, минијатурната оска, рамнината на моделот, бродот на моделот, моделот автомобили. Должина на шипката : 12 инчи. Лесно е да се сечат овие работи се многу убави и лесни за сечење. Може да се намали на која било големина што ја сакате според вашите потреби. Тие се точна должина и дијаметар и ќе вреди за цената. Карактеристики на цврста тркалезна шипки : Добри механички својства, добра пластичност во топла и ладна состојба, преработување, лесно мачење и заварување, отпорност на корозија. Апликација : Широко користена во вратилото на менувачот, моторната вратило, кратката вратило за поддршка, моделот на џебот на вратилото, минијатурната оска, рамнината на моделот, бродот на моделот, моделот автомобили. Должина на шипката : 12 инчи. Лесно е да се сечат овие работи се многу убави и лесни за сечење. Може да се намали на која било големина што ја сакате според вашите потреби. Тие се точна должина и дијаметар и ќе вреди за цената. 2 парчиња 3/4 "C360 месинг цврста тркалезна шипка 12" Долга залихи на Lathe Bar .750 "OD H02.

Особините

Купувачите избираат и