0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Носител на порибување на божиќни божици на божиќни бор за мантија, кука за висење метални метални метали, држач за порибување на 3Д Божиќни конуси за камин за Божиќн

Носител на порибување на божиќни божици на божиќни бор за мантија, кука за висење метални метални метали, држач за порибување

DEN 798.24
Во форма достапна за нарачката

Износот

1. Единствена 3Д декоративна дизајнирана. Барачот на божиќни порибници се прикажани со шема на бор конус, која е живописна и убава, полна со елементите на Божиќ. Конусот на бор е плод на бор од долговечноста, така што бор конусот симболизира еден вид среќа и среќа. 2. Уживајте за Зимскиот Божиќ празник! Персонализирана Божиќна декорација. Додадете Божиќен шарм во нашите украси за домашни одмори со овој симпатичен држач за конус на бор. Купете сега и однесете ги дома. Vived Browen & White изглед Pine Cone го сочинуваат извонредниот изглед за вашиот Божиќ за одмор. Носител на божици за божици на бор, ќе биде одличен додаток на украсите за Божиќни празници. 3. Идеја за Божиќни подароци. Конусот на бор е еден од симболите на Божиќ, дајте му го на семејството и пријателите како подарок Кристос и донесете им среќа. Тие ќе бидат loveубов на овие момци! Симпатичниот носител на божиќни бор конуси е добра домашна декорација на Божиќниот празник и облечете се за зимска Божиќна забава, свадба, роденден и друга пригода. 4. материјал за цврстина. Носителите на порибување на бор конуси се изработени од легура на цинк. Хангарот за порибување има мазна површина, со лесен третман со прскање на метал, што помага во спречување на оксидација, 'рѓа и корода, додека ја покажува убавината на металот. Носителите на порибување со 4 пакувања се цврсти и издржливи можат да се користат од година во година, а не лесно газење или кршење. 5. Мулти-користени носители на божици за борови конуси. Држачот за порибување за мантија е практична алатка за вашите Божиќни чорапи или други украси, како венци и светла од камини. Комплетот за порибување куки е исто така најдобар избор за додавање на празнична атмосфера и мудра одлука за украси за Божиќни забави. Ние - yuqi сме многу вредно искуство и задоволство на клиентите. Значи, вашето задоволство е наше најголемо охрабрување. Кога ќе ја добиете предметот, ве молиме проверете дали не е оштетено или изгубени делови во транзит. Ви благодариме за трпеливоста и поддршката повторно. Носител на божиќни порибници : Holde Cone Cone Cone Cone е практична алатка за вашите Божиќни чорапи или други украси, како венци и светла од камини. Комплетот за порибување куки е исто така најдобар избор за додавање на празнична атмосфера и мудра одлука за украси за Божиќни забави. Држачот за порибување на бор конуси се прикажува со шема на бор конус, која е живописна и убава, полна со елементите на Божиќ, може да биде уникатен подарок за испраќање членови на семејството, пријатели, роднини, помагајќи им да ја зголемат атмосферата. Божиќни носители на порибување на борови конуси за камин, се изработени од материјал за легура на цинк, лесен третман за прскање на метал, што ја покажува убавината на металот, додека помага да се спречи оксидацијата. Цврсто и издржливо, Божиќно порибување куки доволно силни за да одржат целосен божиќно порибување.

Особините

Купувачите избираат и