0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Кабел за печатач Pixma до компјутерски Pixma TR4520 CORD компатибилен со Canon Pixma TR7520, TR7020, TR4520, TR4527, TR8520, TR8620, MX532, MX922, MX870, MX472, MX492, IX6820, IP8720 USB Cable 10 стапала

Кабел за печатач Pixma до компјутерски Pixma TR4520 CORD компатибилен со Canon Pixma TR7520, TR7020, TR4520, TR4527, TR8520,

DEN 3.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Компатибилен со Canon Pixma TR7520, TR7020, TR4520, TR4527, TR8520, TR8620, MX532, MX922, MX870, MX472, MX492, IX6820, IP8720. USB 2.0 печатач кабел е идеален за поврзување на вашата тастатура, глушец, скенер, хард диск, печатач, сервер, камера и повеќе, со лаптоп, компјутер (Mac/компјутер) или друг уред со можност за USB. ХИ-брзина трансфер До 480 Mbps ја трансферира брзината на податоци за USB 2.0 уреди, кабелот за печатачот е во согласност со целосниот USB 1.1 и со ниска брзина USB 1.0. Златните конектори со позлатени корозии и заштитникот на фолијата ги прават кабелските жици на печатачот кабел повеќе долгорочни перформанси без бучава или загуба на сигнал. 10 стапки (3м) USB 2.0 тип-А машко до кабел за машки конекција. Компатибилен со Canon Pixma TR7520, TR7020, TR4520, TR4527, TR8520, TR8620, MX532, MX922, MX870, MX472, MX492, IX6820, IP8720. USB 2.0 печатач кабел е идеален за поврзување на вашата тастатура, глушец, скенер, хард диск, печатач, сервер, камера и повеќе, со лаптоп, компјутер (Mac/компјутер) или друг уред со можност за USB. ХИ-брзина трансфер До 480 Mbps ја трансферира брзината на податоци за USB 2.0 уреди, кабелот за печатачот е во согласност со целосниот USB 1.1 и со ниска брзина USB 1.0. Златните конектори со позлатени корозии и заштитникот на фолијата ги прават кабелските жици на печатачот кабел повеќе долгорочни перформанси без бучава или загуба на сигнал. 10 стапки (3м) USB 2.0 тип-А машко до кабел за машки конекција.

Особините

Купувачите избираат и