0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
За Мажи Нараквици Со Монистра За Момче, Сопруг, Мојот Човек, Мојата Љубов, Син, Внук , Брат-Роденден На Денот На Вљубените Роденден Дипломирање Божиќен Подарок На Тат

За Мажи Нараквици Со Монистра За Момче, Сопруг, Мојот Човек, Мојата Љубов, Син, Внук , Брат-Роденден На Денот На Вљубените Роденден

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

●Внучка Нараквица Од Баба】 До Мојот Внук : "како што стареете, ќе се соочите со многу предизвици во животот, само направете го вашиот најдобар Живот не е да чекате да помине бурата, туку да научите како да танцувате на дожд. Секој ден можеби не е добар, но најдете нешто добро во секој ден. Смејте Се, Сакајте, Живејте. Следете ги вашите соништа, верувајте во себе и не заборавајте да бидете одлични. Секогаш ќе бидам со тебе."Овој значаен подарок ќе биде големо изненадување за вашиот внук, тој ќе се чувствува полн со љубов. 【Нашата нараквица со монистра е изработена од камен за очи од тигар и црн мат камен од агат, дизајниран за ослободување од стрес. Камен за очи од тигар и црн мат камен од агат е природен, издржлив, удобен и долгорочна употреба. Има кул чувство и може да ја смири вознемиреноста. `+Прилагодлива Големина】 Нараквиците доаѓаат со лизгачки јазол, само повлечете ги жиците од секоја страна, можете да го направите поголем или помал, многу лесно за да го прилагодите. Прилагодлив од 5,5" до 11", погоден за повеќето машки и момчиња зглобови. Многу е цврст и не е лесен за кршење, удобен за носење. `+Внук Подароци Од Баба】 Доаѓа со значајна картичка, спакувана во елегантна кутија за подароци, едноставен, но уникатен дизајн, брза испорака. Совршени подароци за вашиот Внук На Роденден, Божиќ, нова година, Дипломирање. Нараквицата која нежно и смислено ја изразува љубовта сигурно ќе го изненади и ќе ја негува цел живот. ①За После-Сесија Нешто тргна наопаку? Без оглед на проблемот, контактирајте не за 100% бесплатна замена или целосна наплата! Ние сме специјализирани за изработка на прекрасни уникатни детални подароци за накит за семејства и пријатели за да ги прославиме празниците и нивната љубов еден кон друг, навистина ја разбираме важноста на извонредната услуга за клиенти. Не двоумете се да посегнете дури и со најмалите прашања или грижи, со задоволство ќе ви помогнеме.

Особините

Купувачите избираат и