0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Beistle Opal 3-нивоа треперливи лустери, 4-метри, опалесцентни

Beistle Opal 3-нивоа треперливи лустери, 4-метри, опалесцентни

DEN 321.28
Во форма достапна за нарачката

Износот

Тема на забава за свадба/годишнина. Оваа ставка е голема вредност!. Вклучува 1 лустер по пакет. Висок квалитет. Одлична висечка декорација. Тема на забава за свадба/годишнина. Оваа ставка е голема вредност!. Вклучува 1 лустер по пакет. Висок квалитет. Одлична висечка декорација. Опалесцентниот треперлив лустер со 3 нивоа е метална висечка декорација која е долга 4 метри. Треперливиот лустер може да се користи за многу различни прилики!. Линијата Beistle вклучува над 8000 артикли - производи за скоро секој настан, прослава или тема што може да се замисли. Од 1900 година, нашата мисија остана иста : Креирај производи користејќи ги најдобрите материјали и според највисоките стандарди. Нашите клиенти, производи и вработени нè прават кои сме. Ние сме компанијата Beistle.

Особините

Купувачите избираат и