0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Пинк Игри Тастатура И Глувчето Комбо, Осветли Мембрана Симпатична Игри Тастатура Со Тивка 104 Копчиња, USB Жичен Игри Глувчето СО Rgb Позадинско Осветлување За Windows/КОМ?

Пинк Игри Тастатура И Глувчето Комбо, Осветли Мембрана Симпатична Игри Тастатура Со Тивка 104 Копчиња, USB Жичен Игри Глувчето

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

€Шарени Позадинско Осветлување розова игри тастатура и глувчето сет има 3 РЕЖИМИ НА осветлување НА RGB, 3 осветленост на позадинско осветлување, 3 ниво на брзина на задното светло и режими на дишење. Тоа ќе ја зголеми вашата гејмерска атмосфера. Ако не ви треба светлото, можете да ја исклучите светлината со притискање "FN+PGDN". Ве молиме погледнете го упатството за повеќе работа на светлината. Гејмерскиот глушец има 7 заслепувачки бои за дишење.Додека играте игри, тастатурата и глувчето можат да создадат блескав ефект на амбиент на осветлување. ●Мултифункционални копчиња за гејмерски тастатури ● симпатична тастатура со стандардни 104 класични копчиња за распоред, 12 мултимедијални копчиња за функции и подлога за броеви. До 19 клучеви анти-духови. FN+W за размена НА" WASD " и копчиња со стрелки. FN+Победа за да го оневозможите клучот За Победа за крајно искуство со игри. `+Гејмерски Глушец 】ономски дизајнирана конструкција,7 копчиња, поддршка на 4 нивоа (1200/1800/2400/3600) на прилагодување НА ДПИ. Тоа е добро за вас играње игри, глувчето може да се движи токму она што и каде сакате. Додека играте игри, тастатурата и глувчето можат да создадат блескав ефект на амбиент на осветлување. ●Ergономски Дизајн●Тастатурата и глувчето За Игри На Каваи се designedономски дизајнирани. Осветлената Тастатура со научен распоред на конкавни капачиња за копчиња ги прави вашите прсти поудобно да се вклопат. Анти-лизгачки влошки за подобрување на стабилноста на тастатурата и спречување на нејзино движење. И задните стапала од 1 см го зголемуваат аголот на тастатурата, што го прави зглобот порелаксиран и ефикасно го намалува заморот на рацете по продолжена употреба. €Широко Компатибилен usb жична Тастатура и глувчето само Приклучок&игра, без драјвери или софтвер потребни. Компатибилен Со Оперативниот систем Windows XP, Vista, Win7, Win8, Win10, MAC OS, Linux, Xbox, PS4 итн.Ние нема да штедиме напор да ја обезбедиме најдобрата услуга за секој клиент слободно контактирајте не кога ќе сретнете некој проблем ние ќе ви одговориме во рок од 12 часа за да ви помогнеме.

Особините

Купувачите избираат и