0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
идоос Мамо Роденденски Подароци За Мама, Компактно Огледало Од Розово Злато За Роденден, Уникатни Подароци За Жени, Пријатели, Мајка или Соработници

идоос Мамо Роденденски Подароци За Мама, Компактно Огледало Од Розово Злато За Роденден, Уникатни Подароци За Жени, Пријатели,

DEN 2.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

КОМПАКТЕН ЛУПА ОГЛЕДАЛО-Компактен Огледало За Чанти и Патување. Се отвора до цели 180 степени за да се постави рамно или може да се потпре под кој било агол. Мало компактно огледало за жени и мажи. ОГЛЕДАЛО за ЗГОЛЕМУВАЊЕ од 10x-идеално за пинцета, кубење и е особено корисно за оние со несовршен вид. 1 X РЕДОВНО ОГЛЕДАЛО-Идеално За набљудување на целото лице. ТЕНОК ДИЗАЈН-преклопен џебен огледало-дијаметар од 4 инчи, дебелина од 3/8 инчи, Преклопување, Рачно И Слободно Стоење. СОВРШЕН ПОДАРОК : ова компактно огледало ќе биде убав подарок На Божиќ, Роденден, Денот На Вљубените, Годишнината, Дипломирањето, Денот на Благодарноста, Денот на Мајките итн. Однесувајте се кон себе или некој посебен на ова огледало за шминка. 1 х Компактно Огледало.

Особините

Купувачите избираат и