0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Памук Бонбони Експрес CC1000-S Памук Бонбони Машина, со 5-11oz. Тегли На Цреша, Грозје, Сина Малина, Портокал, Розова Ванила Конец Шеќер &засилувач; 50 Хартија Конуси Лесен З?

Памук Бонбони Експрес CC1000-S Памук Бонбони Машина, со 5-11oz. Тегли На Цреша, Грозје, Сина Малина, Портокал, Розова Ванила

DEN 0.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Користете други видови шеќер! Не само за употреба со конец шеќер во пакетот, користете смачкана тешко бонбони. Џоли Ранчер памук бонбони некој? Измешајте бои како боја за вратоврска, оставете ја вашата имагинација да дивее!. Лесно чистење, само вода и малку сапун доколку е потребно. Складирањето е исто така лесно, Машината ЗА Памучни Бонбони CC1000-S тежи само 4,7 фунти за да можете да заштедите простор и да ја чувате во шкафот. Висок квалитет и издржлив, голема вредност! Совршен подарок за празници, родендени, дипломи и многу повеќе. Ретро розова мини верзија на државниот саем и карневалски машини за памучни бонбони што ги паметите уште од детството. Лесен за употреба, само вклучете го, загрејте го, додадете шеќер, а потоа соберете ја памучната бонбона со конус или во вреќа. Направете 100+ памучни бонбони конуси! Уживајте во мекоста на памучните бонбони што се топат во устата без грижа за алергени. Одличен избор за вашата следна роденденска забава или СКАРА во дворот. Шеќерите со конец од памучни бонбони не содржат кикирики, ореви од дрвја или јајца и се без млечни производи и соја. Комплет ги има сите материјали што ви се потребни : производител на памучни бонбони за домашна употреба, пет вкусови на шеќер од конец од памучни бонбони во пластични тегли од 11 унци-црвена Цреша, грозје, Сина Малина, Портокалова, Розова Ванила и 50 конуси од памучни бонбони од бела хартија. Секоја тегла шеќер од конец од 11 унци ќе направи 20-30 порции за 100 или повеќе конуси од памучни бонбони.

Особините

Купувачите избираат и