0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
МИАШУИ Бич Блузи За Жени Жени Печатење Врвот Маица Маица Без Ракави Круг Вратот Лабава Маица Елек Маица Вонземјанин Врвот Кошули за

МИАШУИ Бич Блузи За Жени Жени Печатење Врвот Маица Маица Без Ракави Круг Вратот Лабава Маица Елек Маица Вонземјанин Врвот Кошули

DEN 98.72
Во форма достапна за нарачката

Износот

100% Полиестер. Произведено во САД и Увезено. Затворање на кука и Јамка. Миење Раце Само. Материјал : Удобен, Дише И Многу Мек Материјал, Не Прилепен Во Жешките Летни Времиња. : Тоа Е Резервоар Маица За Сите Стилови. Можете Да Го Спарите Со Хеланки, Фармерки, Здолништа И Шорцеви За Да Ја Покажете Својата Женственост Или Да Го Носите Како Слоевит Со Јакни И Блузи. Повод : А Линија Форма Резервоарот Блузи Се Погодни За Секојдневно Носење, Датира, Партија, Шопинг, Патување, Одмор, Викенд, Одмор, Плажа, Тренингот, Јога, Итн. Неговиот Проток И Ласкав За Секојдневен Секојдневен Изглед. Нега На Облека : Машина Или Рачно Перење Со Ладна Вода, Без Белило И Сушење. Плажа Блузи За Жени Женски Печати Врвот Маица Маица Без Ракави Круг Вратот Лабава Маица Елек Маица Маица Туѓо Врвот Кошули За Женски Сезона : Лето Пол : Жените Повод : Дневно, Повик Материјал : Полиестер Шема Тип : Печатени Стил : Обичен ракав должина : Без Ракави Јака : О Вратот Одговара : одговара на големината Дебелина : Стандард Како Да се мие : Рака Миење Ладно, Висат Или Линија Сува Она што го добивате : 1 Х Женски Резервоарот Блузи.

Особините

Купувачите избираат и