0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Петсафе Безжична Ограда Јака-Водоотпорен Приемник-5 Прилагодливи Нивоа на корекција. - ПИФ-275-19 - Бонус 2 Батерии

Петсафе Безжична Ограда Јака-Водоотпорен Приемник-5 Прилагодливи Нивоа на корекција. - ПИФ-275-19 - Бонус 2 Батерии

DEN 2.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Јаката За Безжична Ограда Pet Safe треба да се користи за кучиња кои се 8 килограми и нагоре. Одговара на големини на вратот 6-28 инчи. Водоотпорен приемник. Компатибилен Со Petsafe Безжичен Систем За Задржување (pif-300 систем, ако-100 предавател) И Престој+Игра Безжична Ограда (PIF00-12917). 5 прилагодливи нивоа на корекција.Режимот само за тон го предупредува вашето домашно милениче со звучен сигнал. Додадете неограничен број миленичиња со дополнителни јаки за безжичен приемник. Вклучена Е батерија од 6 Волти (РФА-67Д). 2 Дополнителни Бесплатни Батерии Вклучени со овој пакет. Лесен приемник од 2,5 унци кој е само 2 1/4 "W x 1 5/8" D x 1 " H . Индикатор за ниска батерија (светлината ќе трепка на секои 4 до 5 секунди).

Особините

Купувачите избираат и