0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Шарени Морето Лав Патување Багаж Покритие Куфер Заштитник Еластична Перат Багаж Покрива Одговара 19-32 Инчен

Шарени Морето Лав Патување Багаж Покритие Куфер Заштитник Еластична Перат Багаж Покрива Одговара 19-32 Инчен

DEN 0.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

полиестер. Произведено во САД Или Увезено. Материјал : нашите смешни капаци за патнички багаж се изработени од висококвалитетен полиестер со микро-растеглива ткаенина што се пере за долготрајна употреба. Добра Заштита : прилагодено печатено покритие за багаж ефикасно ќе го заштити вашиот багаж од гребнатини. Ставањето на багажот е еквивалентно на тоа да го имате багажот облечен во заштитна облека. Високо Препознатлив : секој од нашите капаци за багаж е отпечатен со уникатна симпатична или модерна шема, која, покрај тоа што е одредена заштита, е позабележителна по тоа што е веднаш препознатлива во толпата, а персонализираната шема не е лесно да се "судри" со, што го прави идеален за употреба на тимски настани. Уникатен Дизајн : 2 отвори на врвот на капакот на багажот за рачки што се повлекуваат и рачки за носење, и патенти од двете страни за странични рачки. Внимателниот дизајн овозможува лесно и прецизно товарење и истовар. Практичност : капакот на багажот не е погоден само за патување, пријавување со авион, возење со воз и други сценарија, туку и за неискористен багаж за употреба како заштитна обвивка. Куфер Покритие Патнички Багаж Заштитници Се Вклопува 19-32 Инчен Смешно Печатени Перат Багаж Покрива Додатоци За Жени Мажи.

Особините

Купувачите избираат и