0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Вилвуд 230-0204 Монтажа Болт Комплет

Вилвуд 230-0204 Монтажа Болт Комплет

DEN 0.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Одделот за инженерство вилвудс ги користи најновите техники за дизајн и производство со помош на компјутер, заедно со анализа на конечни елементи, динамичен тест и опрема за тестирање циклус, за да најде решенија со високи перформанси и сигурност за најтешките задачи за сопирање. Тип на вклопување : Универзално Вклопување. Модел Бр : 230-0204. точка пакет тежина : 37.15 фунти. Вилвуд Инженеринг дизајнира и произведува системи за сопирање на дискови со високи перформанси. Од почетокот на компанијата Во 1977 година Од Бил Вуд, развивме значителна матрица на компоненти на сопирачките и инженерски техники кои ни овозможуваат брзо и сигурно да создаваме системи за сопирање за речиси секоја апликација.

Особините

Купувачите избираат и