0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Азееда Седи Граница Коли Ѕид Монтирани Палто Куки/Решетката

Азееда Седи Граница Коли Ѕид Монтирани Палто Куки/Решетката

DEN 656.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

259мм широк х 188мм висока дрвена решетка за палто со 10 отстранливи куки. Идеален за чување палта, клучеви и други додатоци безбедни и организирани. Печатени со уникатен дизајн. Лесен за инсталирање. Ѕидни прицврстувања не се вклучени. Чувајте ги палтата, клучевите и другите додатоци уредни и уредни во домот со оваа прекрасна решетка за палта, со дизајн од еден од нашите талентирани дизајнери. Оваа решетка за палто доаѓа со 5 големи куки и 5 мали куки кои лесно може да се лизгаат на и надвор од ѕидната плоча. Големина : Висина : 188ммвид : 259ммдептина : 52мм (вклучувајќи куки). Плочата на решетката за палто мора да се монтира на ѕидот со обезбедените разделувачи. Завртки не се вклучени. Ве молиме користете соодветни прицврстувања за вашите потреби и побарајте совет доколку е потребно. Препорачуваме максимална тежина на оптоварување за секоја кука не повеќе од 8 килограми. Ве молиме имајте предвид дека ова се ласерски исечени по нарачка и затоа може да пристигнат со прекрасна арома на "чадено дрво" за нив. Сепак, ова ќе исчезне прилично брзо.

Особините

Купувачите избираат и