0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
УВ ФЕНЕРЧЕ НОВА 100 ЛЕД УВ ФЕНЕРЧЕ СО УВ ЗАШТИТНИ ОЧИЛА ЗА ИСТУРАЊЕ, УРИНА ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ, ХОТЕЛСКА ИНСПЕКЦИЈА, ДАМКИ ОД МАЧКИ И КУЧИЊА

УВ ФЕНЕРЧЕ НОВА 100 ЛЕД УВ ФЕНЕРЧЕ СО УВ ЗАШТИТНИ ОЧИЛА ЗА ИСТУРАЊЕ, УРИНА ЗА ДОМАШНИ МИЛЕНИЦИ, ХОТЕЛСКА ИНСПЕКЦИЈА, ДАМКИ ОД

DEN 375.84
Во форма достапна за нарачката

Износот

Појасно : 100 парчиња ЛЕД СВЕТЛО УВ фенерче за појасна и поголема површина инспекција на дамки оставени од мачки, кучиња и други мали животни на тепихот. 3. Практичност : може да провери и флуоресцентни агенси како што се козметика, интимна облека, производи за бебиња, тоалети итн.; хотелска инспекција, дамки од храна на подот . 4. Идентификација : УВ фенерчето лесно може да фати скорпии, да идентификува валута, возачка дозвола, официјална лична карта, пасош итн. Лесен за носење. 5. Висококвалитетен Материјал : висококвалитетен материјал од легура на алуминиум, водоотпорен и издржлив. Исклучителна нелизгачка рачка, компјутерско шиење, безбедна и сигурна. 6. Широка практичност : УВ фенерчето има повеќе нивоа, кои можат да се прилагодат нагоре и надолу, напред и назад, според индивидуалните потреби. 7. Функција : 1. Специјален Дизајн : Професионален третман против замаглување; дизајнот на страничното крило и работ на веѓите може ефикасно да спречи честички, песок и прашина да летаат од страна.2. Широко откривање на боја : Емитување бранова должина од 395 nm, лов на скорпии и минерали, откривање дамки и урина оставени од кучиња, мачки и други миленичиња на тепихот.Спецификација : Тип На Ставка : УВ Фенерче Материјал : Боја На Изглед На Алуминиумска Легура : Модел На Мушка Со Црна Светилка : Led 395nmnummnum На Монистра : 100lm Осветленост : LMGear Режим : 1 Количина На Менувач : 6 x Bat Батерии (Не Се Вклучени)Тип На Батерија : Life Batteryservice Живот : 100000waterproof Одделение : IPX-4 (Нормална Употреба Во дожд без Нуркање)Материјал за лесна ЧАША : Стаклена Леќа Фенерче : Рамна Леќа : Нелизгачка Обработка Функција : Според скорпиите, според Поштенските Марки, Според урината на мачката, Проверете Ги Банкнотите, Според Висококвалитетен Тутун И Алкохол Антифалсификуван Код, Добар Ефект, СПИСОК Со Пакети СО Голем Дострел : 1 X Ув фенерче 1 x заштитни очила .

Особините

Item Type:
 UV Flashlight
Material:
Aluminium Alloy
Appearance Color:
Black
Lamp Bead Model:
Led 395nm
Number Of Beads:
100
Lm Brightness:
LM
Gear Mode:
1 Gear
Battery Quantity:
6 x AA Batteries (Not Included)
Battery Type:
AA Battery
Service Life:
100000h
Waterproof Grade:
IPX-4 (Normal Use In Rain Without Diving)
Light Cup Material:
Glass Lens
Flashlight Lens:
Flat Lens
Handle:
Non Slip Processing
Function:
According To Scorpions, According To Stamps, According To Cat Urine, Check Banknotes, According To High grade Tobacco And Alcohol Anti counterfeit Code, Good Effect, Large Range
Package List:
1 x UV Flashlight 1 x Protection Glasses 

Купувачите избираат и