0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Шеќер Ме Мазна Про Шеќер Паста-Класичен Унисекс 22.9 мл

Шеќер Ме Мазна Про Шеќер Паста-Класичен Унисекс 22.9 мл

DEN 1.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

Мешавина од алое вера и витамин е, со прекрасни масла од портокал помага да се смири кожата. Нејзините враќање на хранливи материи. Таа е погодна за сите типови на кожа. Ја остава кожата мека. Ова не само што ја елиминира болката што доаѓа со отстранување, туку помага и да се задржи косата подолго. Формулата за шеќер овозможува шеќерот да се превртува одново и одново преку сесијата за шеќер. Шеќерот брзо и природно се загрева со температурата на кожата, така што нема потреба од загревање. Мешавина Од Алое Вера и Витамин Е, со прекрасни масла од Портокал помага да се смири кожата додека се обновуваат хранливите материи.

Особините

Купувачите избираат и