0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Крокс Унисекс-Дете Деца Принцеза Сабо | Дизни Осветли Чевли

Крокс Унисекс-Дете Деца Принцеза Сабо | Дизни Осветли Чевли

DEN 2.00
Во форма достапна за нарачката

Износот

Увезени. Етилен Винил ацетат единствен. ПРИНЦЕЗА ОСВЕТЛИ ЧЕВЛИ : овие чевли на принцезата На Дизни крокс се совршени чевли за облекување за мали девојчиња. Овие светли чевли прават одличен чевел за игралиште или чевли за одење за вашето дете. ЛЕСНИ И ЗАБАВНИ ЧЕВЛИ ЗА ВОДА : овие Кроки за деца имаат Лесна Иконска Удобност на Крокс. Вентилационите порти додаваат дишење и помагаат брзо да се фрли вода и остатоци, што ги прави овие совршени водени чевли. КОЈА ГОЛЕМИНА ТРЕБА ДА ЈА КУПАМ? : Овие чевли нудат опуштено вклопување и препорачуваме да нарачате големина до следната најголема цела големина. ДИЗАЈНИРАНИ ДА ОДГОВАРААТ : овие чевли за лизгање лесно се соблекуваат и вклучуваат, додека се исклучително издржливи. Плус, овој чевел за пешачење за деца нуди лента за вртење на пета за посигурно вклопување. ПЕРСОНАЛИЗАЦИЈА : Додадете шарм За чевли На Џибиц на Вашите Кроки за да го покажете вашиот уникатен стил и креативност! Од познати ликови до храна и многу повеќе-изразете се.

Особините

Купувачите избираат и