0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
60% RGB Прозрачна Механичка Тастатура, Pbt Боја Сублимација Клучеви, 63-клуч Топла Заменлива 3-пински/5-пински Прекинувач, Програмабилни Три-Режим Bluetooth 5.0/USB-C Жичен/2.4 GHz Бе

60% RGB Прозрачна Механичка Тастатура, Pbt Боја Сублимација Клучеви, 63-клуч Топла Заменлива 3-пински/5-пински Прекинувач, Програмабилни

DEN 0.33
Во форма достапна за нарачката

Износот

●Комплетна верзија НА NJ63 gaming teawayboard q : оваа верзија додава дополнителни розови прекинувачи и термичка сублимација на копчињата на ВРВОТ НА NJ63, што е одлично искуство за играчите кои само се соочуваат СО DIY тастатури на врвот на троен режим топло-замена. Достапни се тројни Режими - 3 Bluetooth 5.0/ 2.4 GHz/ Тип-C Жичен) jj63 60% механичка тастатура има врска со повеќе режими за да обезбеди бесплатен прекинувач помеѓу различни уреди. Bluetooth 5.0 и 2.4 GHz нудат брз и стабилен пренос без латентност додека се вклучени Тип-C кабел обезбедува солидна врска како резервна копија кога батеријата е надвор. Тоа е компатибилен Со мек/Победа / андроид систем. (Опремен СО ОДВОЈЛИВ USB тип-c кабел и приемник од 2,4 GHz.). ●Прекинувач За Топла Замена-Компатибилен Со Прекинувач со 3 Pin/5 Pin ® Опремен со терминали За топла замена, можете да ги инсталирате прекинувачите MX директно без лемење, лесно да изградите сопствена механичка тастатура. Поддршка НКРО. Поддржува и 3 пински или 5 пински прекинувачи, како Што Се цреша, Отему, Гатерон, Каил и други прекинувачи МХ и неговите клонови. €Rgb Позадинско Осветлување-Транспарентно RGB Светло На Дното Jj63 Комплетот ЗА Тастатура Е повеќе од едноставно rgb позадинско осветлување, се одликува со транспарентен дизајн на дното на тастатурата. Тастатурата ќе биде целосно опкружена со неверојатен РГБ ефект. Тоа ќе ви овозможи со извонредно искуство игри. Овој комплет за тастатура не е само практичен, туку и совршена декорација на работната површина. Забелешка : Оваа верзија вклучува клучеви и прекинувачи, нема потреба да купувате одделно. ●63 Копчиња Компактна Тастатура за Распоред ● 63 копчиња компактна тастатура искористете го секој простор, оваа големина заштедува многу простор на работната површина, давајќи им на десната рака и глувчето повеќе простор. Без разлика дали работите, игри или секојдневна употреба, тоа ќе функционира совршено.

Особините

Купувачите избираат и