0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
CYBORIS USB Центар 3.0 4-Порта, 5gbps Брзина USB Сплитер USB 3.0 Центар, Usb Порта Центар Експандер, УЛТРА-Тенок USB Центар Податоци ЗА Лаптоп, КОМПЈУТЕР, PS4, XPS, Флеш Диск, Мобилни HDD. По?

CYBORIS USB Центар 3.0 4-Порта, 5gbps Брзина USB Сплитер USB 3.0 Центар, Usb Порта Центар Експандер, УЛТРА-Тенок USB Центар

DEN 1.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

€USB 4-Port Expander q-USB Hub претвора една USB порта на вашите уреди во четири. 4 пристаништа работат истовремено, удвојувајќи ја ефикасноста. USB порт Хаб лесно може да ги задоволи вашите потреби за проширување, без разлика и за канцеларија и за забава. Останете подалеку од маката за повторено приклучување и исклучување. €5gbps Брз Трансфер q - USB сплитер 4 порти сите поддржуваат пренос со голема брзина до 5 Gbps, 10x побрзо од USB 2.0 (480 Mbps). USB Hub 3.0 создава исклучително брзо искуство при пренесување видео, датотеки или споделување стриминг. 1g датотеките се пренесуваат за само 3 секунди, помагајќи ви во обработката на работата поефикасно. ●Чип со висока Стабилност q-USB 3.0 Hub е опремен со ЧИП GL3510 СО високи перформанси, стабилен и брз пренос, 3 слоја на дизајн за заштита на безбедноста. Заштита со топла замена, повеќеслојна заштита за заштита на уредите и податоците. Уредот е ослободен од заостанување, подобрување на канцелариското и забавното искуство. ● Ултра Издржлив q-abs+компјутерска обвивка, цврста и убава, отпорна на оган и висока температура. USB порт експандер поддржува напојување со мала моќност, поддржува USB вентилатори со мала моќност, USB светла. И поддржува полнење за уредот, бидејќи не е дизајниран за полнење, така што полнењето е побавно. ●Широка Компатибилност-Нема драјвер, приклучок и игра. Обратно компатибилен СО USB 2.0 и USB 1.1 уреди. УЛТРА-тенок USB Центар за податоци ЗА ЛАПТОП, КОМПЈУТЕР, PS4, XPS, Флеш-Уред, Пренослив Хард Диск и сите ДРУГИ USB уреди. USB Центар 3.0 4-Порта, 5gbps Брзина USB Сплитер USB 3.0 Центар, Usb Порта Центар Експандер, УЛТРА-Тенок USB Центар За Податоци ЗА ЛАПТОП, КОМПЈУТЕР, PS4, XPS, Флеш Диск, Мобилен HDD. Полнењето Не Е Поддржано (0,6 СТАПКИ/0,2 М).

Особините

Купувачите избираат и