0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Лабораторија Микроскоп Опрема 40x План Ахроматски Микроскоп Објектив ПА40X Микроскоп Додатоци

Лабораторија Микроскоп Опрема 40x План Ахроматски Микроскоп Објектив ПА40X Микроскоп Додатоци

DEN 4491.52
Во форма достапна за нарачката

Износот

Зголемување : 40х. Должина На Цевката : 160мм. Дебелина На Стаклото На Капакот : 0,17 мм. Додатоците За Микроскоп Користат Висококвалитетни Материјали, Издржливи, Стабилни Перформанси, Клиентите можат Лесно да Го Користат. Имаме Многу Видови Додатоци За Микроскоп, Ве Молиме Контактирајте Не. Фала. Ние Се Стремиме Да Ви Обезбедиме Најквалитетен Производ И Најдобро Искуство На Клиентите. `+ЗАБЕЛЕШКА ние сме посветени на обезбедување на клиенти со висококвалитетни производи и задоволителни услуги. ако не сте целосно задоволни, ве молиме слободно контактирајте не во секое време.

Особините

Купувачите избираат и