0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
Втор Дигитален Маскирен Сив Дизајн на Кожата со Влага/За S301/MVNO Паметен Телефон MKY301-PCCL-277-Y438

Втор Дигитален Маскирен Сив Дизајн на Кожата со Влага/За S301/MVNO Паметен Телефон MKY301-PCCL-277-Y438

DEN 0.67
Во форма достапна за нарачката

Износот

Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Компатибилни модели : S301/MVNO паметен телефон (SIM слободен уред) само. Материјал : случај тело/поликарбонат. Обработка : ув-мастило за лекување, завршна обработка на горниот слој. Опсег на печатење : рамно печатено (без печатење на страните). Компатибилни модели : S301/MVNO паметен телефон (SIM слободен уред) само. Заштитува паметен телефон од гребнатини. Многу е лесно да се отстрани. Носете околу поп дизајн кој се чувствува како промена на фустанот! [Опис на производот] s301/mvno паметен телефон случај со стилски дигитални камуфлажа. [Спецификации] Материјал : тело На Куќиштето/Третман Со Поликарбонат : ув мастило за стврднување, опсег На Печатење на завршна облога : рамно печатење (страните не вклучуваат печатење) [компатибилни модели] S301/MVNO паметен телефон (SIM бесплатен уред) *Спецификациите може да се променат без претходно известување. ● Сликата е композитна слика. ●Целата обработка на производот е рачно изработена и спроведена во Јапонија од квалификувани занаетчии. Ги штити грбот и страните. ●Телефонот може да се полни со прикачен случај (само кабел). Не е компатибилен со десктоп тип полначи. [За времето на испорака] распоредот за испорака е само водич. Бидејќи секоја ставка е рачно изработена од занаетчии, може да потрае подолго во зависност од околностите на вашата нарачка.

Особините

Купувачите избираат и