0 Производи

Производи(0)

0-Производи
Даноци 0.00
Цел број 0.00
ЗЛКСДП Мачка Дрво Дрвени Мулти-Ниво Мачка Стругалка Кула Гнездо Мачка Качување Рамка Пријатна Кондос Верзија Висат Топки

ЗЛКСДП Мачка Дрво Дрвени Мулти-Ниво Мачка Стругалка Кула Гнездо Мачка Качување Рамка Пријатна Кондос Верзија Висат Топки

DEN 1204.80
Во форма достапна за нарачката

Износот

Изгледа елегантно и стилски, секој стил на домашен стил. Големата површина на платформата за скокање и дизајнот на ѓубрето за мачки им овозможува на мачките да се одморат и да играат слободно. Ја ослободува заплетканоста на шепата на мачката. функција : . Цврста Конструкција-Гигабит обезбедува безбедност на миленичиња. Изгледа елегантно и стилски, секој стил на домашен стил.Големата површина на платформата за скокање и дизајнот на ѓубрето за мачки им овозможува на мачките да се одморат и да играат слободно.Ја ослободува заплетканоста на шепата на мачката.карактеристика : Цврста Конструкција - Гигабит обезбедува безбедност на миленичиња.Повеќеслоен Дизајн - - - Погоден за една или повеќе мачки да играат заедно.Лесно за водење - - - ние го подготвуваме секој пакет за вас.забелешки : 1. Поради рачно мерење, ве молиме дозволете грешка од 1-3 см.2. Поради различниот компјутерски екран и дисплеј , вистинската боја може да биде малку поинаква од сликата.Ви благодариме за разбирањето!.

Особините

Купувачите избираат и